Dostatečné množství antioxidantů nemusíte doplňovat několika miskami ovoce denně

Vyvážená strava s množstvím vitamínů a minerálů je základním předpokladem ke zdravému organismu. Velmi důležitou funkci ve stravě plní i antioxidanty, které chrání naše těla před nežádoucími reakcemi. Jsou obsaženy ve většině druhů ovoce. Aby své funkce v těle antioxidanty zdárně plnily, musí být konzumovány ve velkém množství. V dnešní časově vytížené době má ale jen málokdo čas, aby každých 30 minut jedl ovoce. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak tělu dodat dostatek antioxidantů a my vám je představíme.

Místo několika kusů ovoce stačí jediná tabletka zelené kávy

Naštěstí není nezbytně nutné, abyste každý den do práce chodili s velkou mísou zeleniny a pravidelně jí konzumovali. V dnešní době už dostatečné množství antioxidantů do těla dostanete mnohem pohodlněji – jedinou tabletkou. Konkrétně se jedná o tabletky Zelená káva Naturvita cps.60 – Doplněk stravy Green coffee extrakt. Při výrobě tohoto doplňku je hlavní složkou extrakt ze zrn zelené kávy. Ty jsou bohaté hned na několik vitamínů a tělu účinných složek, ale nejdůležitější funkci plní kyselina chlorogenová (CGA). Kyselina chlorogenová (CGA) je velmi silným a účinným antioxidantem a v zelených kávových zrnech je obsažena ve velkém poměru. Díky tomu v těle tablety přirozeně zabraňují nežádoucím chemickým reakcím a zajistí neutralizaci volných radikálů.

zelena-kava-1

Další z řady produktů od Naturvita a. s. Veselá

Zelená káva Naturvita cps.60 je doplňkem stravy vyvíjeným a vyráběným firmou Naturvita a. s. Veselá. Tato společnost se na našem trhu řadí k nejvýznamnějším producentům potravních doplňků. Při vývoji zrn zelené kávy i všech ostatních druhů doplňků využívá firma poznatky a dostupné informace z oblasti zdravé výživy. Aktivně při vývoji spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Díky této spolupráci je zajištěna maximální účinnost potravních doplňků se značkou Naturvita. Výrobní provozy se nacházejí v obci Veselá přibližně 10 km na východ od krajského města Zlín. Sortiment produktů Naturvita lze najít v lékárnách nebo prodejnách zdravé výživy.