Chcete dovézt auto ze zahraničí? Nechte si poradit

I když se o naše plechové miláčky staráme co nejlépe můžeme, u každého přijde doba, kdy se začneme poohlížet po jiném. Dovezené auto ze zahraničí je lákavá volba, je ale dobré si nechat poradit od profesionálů.

 

Čas na výměnu

Naše auto už přestane stačit našim požadavkům a chceme větší nebo naopak úspornější. Už má nejlepší roky za sebou a potřebujeme novější model. Necháme své auto dětem a my si musíme pořídit jiné. Možností, proč nastal čas na výměnu nebo koupi nového auta je opravdu mnoho a nabídek ještě více. Kupovat úplně nové z výroby není vždy řešením pro každého a tak se spíše podíváme po bazarech a ojetých autech, u kterých nás kromě ceny zajímá i stav. A to může být u neověřených dovozců a prodejců kámen úrazu, protože můžeme nechtěně koupit vůz téměř v dezolátním stavu a následné problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Poohlížíme se proto i v zahraničí, ale často nemáme s převozem aut zkušenosti. Dovoz aut ze zahraničí je pro mnoho z nás vnímán jako více důvěryhodný, protože okolní státy mívají novější vozový park než v naší republice a tak předpokládáme, že auta budou v lepším stavu.

 

Vsaďte na zkušenosti

Pustit se do výběru auta u zahraničních sousedů nebo rovnou u nich kupovat auto na vlastní pěst může mít různá rizika, zvlášť, když vhodné auto teprve hledáte a máte třeba i jasnou představu. Je lepší poradit se s odborníky, kteří se na dovoz aut specializují a dokážou poradit s výběrem i pomoci se vším ostatním. Prémiový dovozce aut na zakázku vám poradí, jaké auto vybrat podle vašich požadavků, profesionálně ho prověří a poté vám ho přiveze až před váš dům. Oblíbený dovoz aut z Německa tak dostává nový rozměr, protože už nemusíte spoléhat jen na svůj instinkt a trochu štěstí, že se svého auta dočkáte. V zahraničí často seženete auto za lepší cenu a v lepším stavu než v naší republice a tak můžete na koupi ještě ušetřit nebo si naopak pořídit vůz vyšší třídy.

Pokud tedy přemýšlíte nad novým vozem nebo vás toto rozhodnutí v brzké době čeká, vsaďte na pomoc profesionálů a ušetřete si čas i starosti. O vše se postarají za vás a vy si pak už jen budete užívat jízdu v novém voze.