Chcete kvalitní zahradní domek, chatu nebo třeba prodejní stánek? Vyberte si u Delta Svratka!

Dřevostavby jsou dnes velice oblíbené. Důvodů k tomu je hned několik. Hlavní je ten, že dřevo je tvárný materiál, ze kterého je možné vyrobit vlastně cokoliv. Dalším důvodem je vysoká odolnost dřeva proti vnějším vlivům, což je zárukou dlouhé životnosti stavby. Dřevo navíc i skvěle vypadá. Pokud v současné době uvažujete nad dřevostavbou i vy, měla by vás zajímat nabídka české společnosti Delta Svratka, s. r. o. Nabízí dřevostavby rozmanitých druhů.

 

Dřevostavby v mnoha variacích

Delta Svratka, s. r. o. je jednou z největších firem působících v České republice, které se specializují na výrobu dřevostaveb. Nabídka od Delta Svratka, s. r. o. nad ostatními vyniká svou rozmanitostí. Společnost se totiž zaměřuje na výrobu několika různých typů dřevostaveb najednou. V každém případě může nabídnout prvotřídní dřevo a bytelné konstrukce.

  

Zahradní domky, pergoly, garáže, domky na nářadí a další

Delta Svratka, s. r. o. nabízí dřevostavby s ohledem na přání zákazníka. V nabídce jsou dřevostavby v základním provedení, které lze ale snadno přizpůsobit vaším představám. Zahradní domky a chaty například vyrábí společnost ze smrkového dřeva. Zahradní domky mají střechu a podlahu o síle 19 mm. Volit je možné mezi sílou stěny – 28 nebo 33mm. Domky na nářadí nabízí společnost v provedení – srubové, palubkové nebo panelové.  V nabídce u Delta Svratka, s. r. o. najdete déle speciální demontovatelné panelové stánky nebo srubové prodejní stánky. Specialitou společnosti je i výroba autobusových zastávek.

  

Dřevěné a víkendové pro maximální pohodlí

Delta Svratka, s. r. o. nabízí i dřevěné chaty. Ty nabízí o síle stěny 28mm, 33 mm, 50 mm nebo 70mm. I ty jsou vyráběny z kvalitního smrkového dřeva a mají podlahu o síle 19mm. Součástí každé chaty jsou dveře i okna – jejich počet bude záležet na vašem přání. Chaty jsou zateplené a vždy přizpůsobené vašim představám.

Pokud chcete kvalitní dřevostavbu, obraťte se na společnost Delta Svratka, s. r. o. Kontaktní údaje a kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz