Potřebujete půjčit opravdu elegantní automobil? Obraťte se na limousine-mercedes.cz!

Půjčování automobilů je v dnešní době rozšířené po celém území naší republiky. Většina půjčoven je zaměřena na půjčování vozů převážně střední třídy. Luxus a eleganci u vozů příliš nenajdete. Ovšem poptávka po půjčování luxusních vozů je stále vyšší a nároky klientů se neustále zvyšují. Právě proto přichází na náš trh také společnost limousine-mercedes.cz, která v oblasti půjčování vozidel přináší pravý luxus a eleganci.

 

Jaké vozy najdete v nabídce?

Pokud hledáte opravdu stylové a luxusní automobily, měla by vás nová půjčovna luxusních vozidel na stránkách limousine-mercedes.cz jistě zajímat. Vozový park zde totiž tvoří výhradně vozy značky Mercedes Benz. Ty jsou celosvětově považovány za špičku v oblasti luxusu, komfortu, spolehlivosti a designu. Na výběr máte Mercedes – Benz S classe Long, Mercedes – Benz E classe, Mercedes – Viano nebo Mercedes – Sprinter. Společnost je schopna zajistit také limuzíny Lincoln nebo Hummer.

 

Vlajkovou lodí je Mercedes – Benz S classe Long

Pokud chcete vybírat s ohledem na styl, design, pohodlí, bezpečí a technologii, je ideální volbou zapůjčení limuzíny S Classe. Tato třída je ikonou ve všech oblastech a je vhodná i pro nejnáročnější klienty. Interiér vozů je ve světlé kůži doplněný dřevěnými prvky. Sedačky vozů jsou vyhřívané a odvětrávané. Bezpečnost zajišťuje 12 airbagů a pohodlnou jízdu nejmodernější technologie vybavení.

 

 

Pro jaké využití se hodí?

Pronájem luxusních automobilů značky mercedes-Benz se hodí pro veškeré reprezentativní účely, při kterých je nutný elegantní dojem a luxus. Vozy mohou být také využity pro účely svateb. Využít můžete samozřejmě i služeb pronájmu vozidla s řidičem. Důležitým obchodním partnerům a klientům můžete tedy zajistit transfer z letiště, transfery mezi hotelem a místem schůzek, okružní jízdy i výlety.

 

Kompletní nabídku služeb a vozový park

najdete na www.limousine-mercedes.cz