Chcete mít prestižní adresu? Vybírejte mezi byty na Vackově

Při rozhodování, do jakého bytu se přestěhovat, hraje svoji důležitou roli hlavně atraktivita prostředí, kde se byt nachází. Někdo dává přednost bydlení na venkově, jiný nedá dopustit na město se snadnou dostupností míst pro sportovní i kulturní vyžití. Jednou z takových lokalit je i pražský Žižkov, kde v současné době probíhá výstavba developerského projektu – rezidence Na Vackově.

 

Na Vackově se bude dobře bydlet

Klidné prostředí Vackova dává tušit, že byty Praha 3 budou ideální pro rodinné bydlení. Členité budovy s asymetrickou fasádou nepůsobí fádním dojmem a nabízejí útočiště pro více než tři stovky rodin či samostatně žijících osob. Prostředí bytů je navrženo s ohledem na moderní trendy bydlení a nic není ponecháno náhodě. Součástí bytů jsou také venkovní prostory v podobě teras, lodžií nebo balkónů, díky nimž je v bytech dostatek přirozeného světla.

Byty tak poskytují příjemný prostor pro klidné bydlení Na Vackově. Jeho výhodou je mimo jiné i blízkost lokality pro sportovní vyžití, a to Parukářka nebo Vítkov. Zde je možné vyrazit s celou rodinou na cyklistický či pěší výlet a užít si pohody nedělního odpoledne ve zdejších lesoparcích.

 

Společenský život na dosah

Každý, kdo se rozhodne pro život v Praze, jistě ocení hlavně to, že nedaleko jeho domova v klidném prostředí je také rušné pražské centrum se všemi jeho atraktivními památkami, restauracemi, divadly nebo kiny. Lidé se tak nemusejí vzdávat svého společenského života, zároveň však mohou čerpat síly po náročném dni ve svém příjemném obydlí mimo rušné centrum.

 

Hypotéka s výhodami

Jestliže se ptáte na financování bydlení v Praze, pak možná přivítáte možnost získání hypotečního úvěru s nejnižšími dosažitelnými úrokovými sazbami, bez poplatků za zpracování hypotéky a se znaleckým posudkem zhotoveným na náklady banky.