Chcete si splnit sen a pilotovat letadlo? Můžete velmi snadno!

Letadla a létání vůbec přitahuje pozornost snad každého dobrodruha. Povolání pilota je také vnímáno jako známka prestiže a odvahy. Pokud i vás fascinuje létání a máte chuť, vyzkoušet si pilotování letadla, nyní můžete! Je to opravdu snadné…

 

Pilotem se může stát každý

Sen o pilotování vám pomůže splnit společnost Mavisys s.r.o. Díky ní může usednout za knipl každý, kdo o to má zájem. Společnost totiž nabízí speciální vyhlídkové lety, které jsou unikátní tím, že letadlo budete řídit vy sami. Nemusíte se ničeho bát. Před samotným letem dostanete školení o tom, jak letadlo řídit a samozřejmě, že s vámi let absolvuje i zkušený pilot.

 

Pilotem malého letadla i vrtulníku jednouše a rychle!

K tomu, abyste si užili pilotování, stačí kontovat společnost Mavisys s.r.o. Na oficiálních stránkách společnosti najdete nabídku, ve které si jednoduše vyberete druh letadla a také trasu, kterou chcete absolvovat. Pilotem na zkoušku se tak můžete stát ze dne den. Můžete se vznést do oblak v malém letadle, vyzkoušet si můžete i pilotování vrtulníku a pro opravdové odvážlivce je připraveno nejen vyzkoušení si pilotování, ale i zkouška odvahy v podobě přistávacího manévru.

 

Po celé České republice

Společnost Mavisys s.r.o. nabízí vyhlídkové lety letadlem s možností pilotování po celé České republice na menších i větších letištích. Let můžete absolvovat v Praze, Hradci Králové, Brně, Plzni, Benešově a v mnoha dalších městech. Pro opravdové fajnšmekry nabízí společnosti i dálkové lety do zahraničí – co třeba užít si přelet nad majestátnými Alpami? Zkuste to!