Chcete překvapit elegancí a stylem? Vsaďte na Guess!

Guess je světoznámá módní značka, která se pro mnoho lidí stala srdeční záležitostí. Pro mnohé je Guess vyjádřením jejich stylu, nespoutanosti a elegance. Objevte krásu této značky i vy…

 

 

 

 

Spojení Francie a USA funguje na jedničku

Guess je značka, která se může pochlubit velmi zajímavou historií. Ta začala v roce 1977 kdy značku založili bratři Marcianovi. Jejich domovinou bylo francouzské město Marseille, brzy se ale bratři přesunuli do USA. Vzniklo tak jedinečné spojení romantiky Francie s nespoutaností USA. Díky tomu jsou všechny produkty od Guess jedinečné.

Hodinky překvapují stylem

Důkazem toho jsou jistě pánské i dámské hodinky, které patří k vůbec nejoblíbenějším produktům značky. Mistrně totiž spojují luxus, eleganci a netradiční design, díky čemuž jsou poznat na první pohled. Jsou proto určeny pro všechny, kdo vnímají hodinky i jako šperk a nechtějí se spokojit jen tak s něčím.


 

 

Dámy mají jedinečný výběr

Hodinky Guess překvapí hlavně dámy. Mezi nejpopulárnější vůbec patří zlaté hodinky Guess, které jsou k dostání v mnoha různých designech – od okázale velkých až po decentnější malé. Stačí si vlastně jen vybrat. Styl zaručují také hodinky s perleťovými prvky či hodinky zdobené krystaly Swarovski. Guess nabízí také hodinky vyrobené z čisté oceli, které mají nadčasový design. Výhodou hodinek od Guess je, že se hodí pro běžné nošení a poslouží i jako šperk při významných společenských událostech. Objevte jejich kouzlo i vy – pokud si chcete prohlédnout trendy Guess hodinky, klikněte sem.

TIP – hodinky od Guess jsou ideální i jako vánoční dárek. Zajímavou inspiraci pro vánoční dárky najdete například i na megadarceky.sk.