Chcete vysoce kvalitní nářadí? Sáhněte po značce OLFA!

Nářadí OLFA je vysoce kvalitní ruční řezací nářadí, které je vyráběno a nepřetržitě zdokonalováno již od roku 1956. Společnost OLFA CORPORATION OSAKA,JAPAN již získala za většinu svých výrobků celou řadu ocenění, a to jak za vynikající kvalitu, tak za trvanlivost, funkčnost, bezpečnost při práci a dlouhodobé prodejní úspěchy v Japonsku i po celém světě.

 

 

 

Kvalitní kov, tvrzený plast, bezpečností pojistky

Oblíbené ruční nářadí značky OLFA je vyráběno z kvalitního kovu a tvrzeného plastu. Většina řezačů této značky má kovové vodící lišty pro posun vyměnitelných čepelí, které zároveň zabraňují vychýlení čepele při řezání a zajišťují tak tu nejvyšší bezpečnost při práci. Současně tyto lišty zabraňují ulamování plastové rukojeti. Samozřejmostí těchto řezačů je i bezpečností plochá či kulatá pojistka pro posun a zastavení čepele. Pro výrobu samotných čepelí pak společnost OLFA používá kvalitní nástrojovou wolframovou ocel, která zaručuje dlouhodobou ostrost řezacích čepelí.

  

 

Na co lze nářadí OLFA použít?

Nářadí OLFA je určeno především pro práci s materiály různé tvrdosti i síly. Správně nabroušené čepele jsou opravdu ostré a řezat můžete papír, folii, lepenku, plsť, kůži, korek i linoleum. Dále si nářadí OLFA poradí také s kobercem, polystyrenem, PVC, skelnými vlákny, izolačními materiály, sádrokartonem, překližkou, balzou, laťkou a silnou gumou.

 

Kde nářadí OLFA můžete zakoupit?

Pokud jste se již rozhodli pro nákup tohoto nářadí, obraťte se na firmu Somaty s.r.o. Tato firma je výhradním dovozcem a distributorem nářadí OLFA a tak máte jistotu, že nedostanete laciné duplikáty.

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky www.somaty.cz.