Chcete zateplit svůj dům opravdu účinnou technologií?

Máte strach z toho, že i když letošní zima bude mírnější, tak vaše výdaje za vytápění budou ještě vyšší, než v loňském roce?  Tato situace je dost pravděpodobná a to i ve chvíli, že máte naprosto totožné ceny, jako vloni. Každý rodinný dům stárne a jeho tepelně-izolační vlastnosti se tak snižují. Teplo už nedokáže udržet uvnitř a bez kvalitních opatření jej každý rok unikne stále více. Logicky se tak výdaje na vytápění neustále zvyšují a to i v případě, že ceny energií zůstávají na stejné hodnotě. Přemýšlíte nad zateplením, ale nechcete udělat příliš unáhlené rozhodnutí? Jaká technologie je ze všech nejefektivnější?

 

I menší investice může znamenat značné účinky

Při volbě zateplení je důležité porovnávat hned několik kritérií a k hlavní patří návratnost investice. Možná budete překvapeni, ale v této oblasti nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Vynikajících výsledků totiž dosahuje zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až celou třetinu nákladů na topení. Výše investice se pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun, což je při srovnání se zateplením fasády nebo výměnou oken podstatně nižší částka. Doba návratnosti je tedy maximálně na hranici 5 let od investice!

 

Systém MAGMARELAX® je na půdy vyvinut speciálně

Proč je vlastně zateplení půdy natolik účinné? K odpovědi na tuto otázku je třeba se vrátit na první stupeň základních škol, konkrétně do hodiny oblíbené fyziky. Teplo se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch má mnohem nižší hmotnost a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká úplně pryč. Takto se může ztratit až třetina takto vytvořeného tepla.

A právě důmyslný systém MAGMARELAX® dokáže tepelné úniky eliminovat. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče či skla. Roztavením této horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi.

 

Jen tepelnou izolací výhody úplně nekončí

MAGMARELAX® nedosahuje skvělých výsledků jen v segmentu tepelně-izolačních. Z hlediska požární výdrže má minerální foukaná izolace výhodu v tom z podstaty základního výrobního materiálu. Základními materiály jsou čedič nebo křemík a ani jeden z těchto materiálů není úplně hořlavý. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se provádí foukáním ze speciálního stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do místností pod ní a vytvoří protipožární příčku.

A jaké jsou další výhody systému MAGMARELAX®? Jedná se o nesléhavost, neváže vodu a odolává plísním a taktéž hlodavcům.

Ještě stále máte čas Objednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku s obchodním poradcem a zjistěte, co můžete udělat pro svůj dům. Stavební sezóna je již v plném proudu a kapacity se rychle plní.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.