Chraňte se proti vlastní blbosti!

Už jste někdy slyšeli o pojistce na blbost? Cuká vám koutek a myslíte si, že si z vás děláme legraci? Ne, taková pojistka skutečně existuje! Oficiální název zní „pojištění odpovědnosti“ a chrání klienta a celou jeho rodinu před působením sebe samých.

Stále ještě nemáte jasno? Ať si dáváte pozor sebevíc, někdy se prostě všechno uhlídat nedá a kalamita, nachystaná každodenním životem, je na světě. S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací a ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému. Výhodné pojištění odpovědnosti se týká občanů, zaměstnanců, ale třeba i pilotů.

 

Pojistka ze života

Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě. Nejběžnějších z nich je například vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, nebo vytopený byt sousedů, zatímco my jsme v roztržitosti zapomněli zavřít kohoutek nebo nám vytekla pračka.

Pojištění odpovědnosti se poskytuje ve výši od 3 do 10 milionů korun. Pojistka má celosvětovou platnost, jste tak chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí. Ochrana se vztahuje na všechny členy společné domácnosti, včetně osvojených dětí či dětí v pěstounské péči.

 

Finanční plnění bez spoluúčasti

Pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti a má jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční. Pojištění lze sjednat jak samostatně, tak i jako výhodné připojištění k následujícím produktům, a to například pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov Plus, zdravotní pojištění cizinců Welcome a nebo pojištění odpovědnosti pilota.

Pro další informace navštivte ergo.cz. V České republice má ERGO pojišťovna více než 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. Stačí si jen vybrat.