Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Cena elektřiny neustále roste a nikdo neví, kdy se toto tempo zastaví, případně alespoň trochu zpomalí. Je proto třeba, aby řada domácností přijala efektivní opatření. Úspora je velmi důležitá, a to bez ohledu na fakt, zda žijete v malém bytě nebo větším rodinném domku. Nedá se totiž v žádném případě očekávat, že energie do budoucna zlevní, spíš to bude naopak. Prohlédněte si statistiky spotřebovaných kilowatthodin za poslední týden a budete mít jasno. Který spotřebič by zasluhoval výměnu? A kde máte ještě v domácnosti rezervy? S každým účtem, i tím, jenž vás naprosto zaskočil, se totiž dá pracovat.

Menu v českém jazyce je výhodou

Nechcete trávit čas se slovníkem v ruce? Nastavení je naprosto jednoduché, už jen proto, že vám s ním bude pomáhat české menu. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby má mobilní aplikaci, která je určena pro Android, dočkají se také majitelé zařízení s operačním systémem iOS. Jedním kliknutím si nastavíte češtinu a pak už jen stačí, abyste si přizpůsobili domácnost po svém. Chcete si uvařit kávu už v šest ráno? Nebo rozsvítit v ložnici o půl hodiny dříve? To je přitom jen malá ochutnávka věcí, které tyto zásuvky zvládnou zařídit. Jsou spolehlivé a velmi přesné, čekají jen na povel, jenž jim v příštích chvílích zadáte.

Kilowatthodiny versus detailní přehled

Pokud chcete mít jasno, stačí se podívat do přehledných statistik. Brzy z nich zjistíte, kde má vaše domácnost rezervy a kde by bylo možné ještě ušetřit.  Můžete být na chatě, a přesto mít všechno pod plnou kontrolou. Tato zásuvka spotřebuje jen naprosté minimum energie. Ale její elektrický výkon je až 3680 W. Jinými slovy, pečlivě prověří i kávovar, rychlovarnou konvici nebo sendvičovač, odhalí, kdo spotřebuje největší porci energie v domácnosti. Pokud vás podobný produkt opravdu zaujal, podívejte se na cel-tec.cz!