Ať zahrada jen roste aneb mšice nemají šanci!

Chránit, živit, zalévat – to všechno potřebuje vaše zahrada, a to vše můžete s jediným pomocníkem, který u vás rozhodně v koutě ležet nebude.

Zahrada je sice radost, ale té práce. To si umí představit jen ten, kdo se sám stará o své zelené království. Od jara do podzimu zahrada vyžaduje pozornost a aktivní účast na jejím, rozkvětu. Musíte se zbavit plevel, a přitom vyživit půdu. Chránit rostliny před škůdci od chorob až po příživníky, kteří si rádi smlsnou na nejcennějších pokladech jako jsou vypiplané růže, milované třešně a s láskou vypěstovaná rajčata či cukety.

Člověka potěší každý malý úspěch, ale stejně tak jej rozesmutní i každá sežraná, zničená či uhnilá rostlina nebo plody. Proto celé vegetativní období zahrádkáři chodí a chrání, posiluje své drahocenné rostliny a stromy.

Ale ani taková činnost přeci nemusí být tak vyčerpávající, zejména pokud máte větší zahradu.

AKU postřikovač rostlin Kärcher PSU 4-18 se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem. Pomůže vám s údržbou a ochranou rostlin tak pohodlně, že si okamžitě přivyknete a už bez něj nebudete chtít dělat postřiky jako dřív. S ním vám totiž končí ruční pumpování. Postřikovač má čerpadlo, které aktivujete stisknutím tlačítka. Spolehnout se na něj můžete, ať už se jedná o hnojení, likvidaci škůdců, zbavování se plevele nebo zavlažování malých sazenic – PSU 4-18 je díky své rozprašovací mlze/postřikovači perfektní pro všechny zmíněné aplikace. Rozprašovací paprsek zapnete podle potřeby pomocí spouště na trysce. Uvést jej můžete do trvalého provozu nebo plynule nastavit přímo na trysce od jemné mlhy až po bodový paprsek. Nádrž o objemu 4 litry s integrovaným ukazatelem stavu naplnění a kryt nádrže slouží zároveň jako odměrka pro měření postřiku. Nástavec lze prodloužit na 75 cm pro ergonomickou práci i ve vzdálenějších místech. Popruh vám navíc umožní pracovat jednou rukou a druhou mít volnou.

Chcete vědět více o pomocnících Kärcher? Podívejte se na www.karcher.cz.