ClipTile-novinka, která vás dostane do kolen

Jestliže máte zrovna v plánu rekonstruovat byt včetně podlahových ploch nebo stavíte dům a rozhodujete se o materiálech, barvách a hlavně technologiích, které použijete, je tu pro vás revoluční novinka Clip Tile.

 

 

 

 

 

Co to je?

 

Dlažba! Opravdu dlažba, ovšem zcela novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo chtějí rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii  čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které  musí zasychat.

 

Jak se to dělá?

 

Všichni znáte systém pokládky plovoucích podlah. Technologie Clip Tile je velmi podobná. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stojí za to zakleknout, vytáhnout z krabice dlaždici, přiložit k ní druhou a už jen zaklapnout drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě můžete ihned chodit.

 

Jaké mají dlaždice vlastnosti?

 

Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z  velmi kvalitního materiálu . Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.

Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do absolutní nádhery.

 

Přijďte se podívat na Clip Tile :

 

Showroom ASSO : Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

 

 


 

Technika Dlaždice je vyrobena z velmi kvalitního materiálu. Keramický střep Gres Porcellanato je odolný vůči obrušování a sešlapávání.

Je velmi bezpečný, protože byl zkonstruován z hypoalergenních materiálů a bez emisí

Každá součást systému je odolná vůči požáru ve třídě Bfl-S1, respektované evropskou normou UNI EN 13501.

Ideální na vyhřívané podlahy.

Krása Dostupnost ve 3 úpravách povrchu: Naturale, Lappato a Levigato Lucido , více jak 10 barevných odstínech a ve 3 formátech : 50×50 45×45 31×31

Keramický střep Gres Porcellanato je odolný vůči obrušování a sešlapávání.