Nová kolekce koupelnových předložek GRUND pro rok 2012-2013 opět boduje originalitou a kvalitou

Koupelnové předložky z nové kolekce GRUND 2012-2013 jsou výjimečným designovým doplňkem každého koupelnového interiéru.

Krkonošská rodinná firma Grund, která má ve výrobě koupelnových předložek více než dvacetiletou zkušenost, uvádí dlouho očekávanou kolekci pro rok 2012-2013. Objevíme v ní vzory a barevné kombinace podle nejnovějších trendů bytového designu. Rozsáhlá kolekce obsahuje jak moderní a hravé, tak tradičně řešené předložky v módních jednobarevných odstínech – zkrátka – vystoupení z vany či sprchy nyní bude opět o něco příjemnější.

Kolekci s více než třiceti typy předložek vládnou nejvýraznější novinky – modely GOBE a PACIOS, které reprezentují svěží a moderní design podtržený pulsující kombinací výrazných, nápaditých barev. Objevují se zde celá škála módních odstínů v čele s fialovou. I v koupelnovém designu se projevují trendy retro stylu, proto jsou modely GOBE a PACIOS následkem mixu současnosti a populárními 70. léty.

MARLEN, BRAGA a RUBY jsou dalšími nepřehlédnutelnými zástupci právě uváděné kolekce – ty naopak představují elegantní, jednoduché a nadčasové tvary – obdélníky, čtverce či vlny v sofistikovaných barevných kombinacích. Provedení v teplých barvách jako je teracotta, tmavě červená či hnědá evokují etno styl, varianta modrých odstínů zase vyzařuje klid a eleganci oceánu.

Vzory ALIMA a VANDA zosobňují přirozený styl nacházející inspiraci v přírodě a její harmonii. Uplatňují se zde přírodní organické vzory v barvách lesa jako je světle zelená spolu s hnědou přecházející až do oranžové.

Jednoduchý, avšak moderní design představuje jednobarevný model ROMAN. Při výběru barevné škály pro tuto předložku se v GRUNDu řídili nejnovějšími trendy, stejně jako u modelu ELENA, jehož jednobarevná plocha je zpestřena nepravidelnou vlnovkou v různých barevných provedeních. Tyto předložky jsou navíc  i přes svou vynikající kvalitu k dostání za velmi příznivou cenu.

 

 Předložky jsou vhodné pro všechny typy koupelnových podlah, včetně těch vytápěných. Jejich velkou výhodou je možnost praní v pračce, bezpečnost zase zaručuje speciální latexový nátěr na spodní straně, který způsobuje jejich přilnavost k podlaze. Naopak vašim nohám dopřejí to nejměkčí „přistání“ a vzhledem k množství tvarů, barevných kombinací a vzorů si tu svou vybere každý.

 

 


O společnosti Grund

Společnost Grund a.s. je česká rodinná firma založená v roce 1990. Postupem let se vypracovala na špičku mezi výrobci textilních koupelnových doplňků. Firma zaměstnává v ČR ve výrobě 150 pracovníků a zhruba 40 v Německu, kde má distribuční centrum a zhruba 80 vlastních obchodů. Mimo prodejní centra v obchodních domech patří k zákazníkům luxusní prodejny s bytovým textilem, zásilkové společnosti a dále velkoobchodní zastoupení ve více než 40 zemích světa.

Firma Grund a. s. se soustřeďuje na odlišnost od konkurenčních výrobků ve světě nejen v kvalitě produktů, ale především v jejich designu. Za dvacet let existence je firma Grund akceptována zákazníky jako inovátorská firma, jejíž kolekce přinášejí odvážná řešení, která nacházejí uplatnění nejen na domácím, ale především světovém trhu. Vlastní výroba zajišťuje kontrolu nad kvalitou a hlavně flexibilitu pro zákazníky.