produkty_detail_tmb_38

Co dělat, když se věci na dovolenou nevejdou do kufru?

Chystáte se na dovolenou, ale už nyní víte, že vám kufr u auta nebude pro vaše věci stačit? Pokud máte menší automobil, nemusíte přemýšlet o půjčení většího ani o nákupu nového. Kufr se sice nafouknout nedá, ale nejedná se o jediné místo, kde můžete převážete věci po cestě automobilem. Můžete také využít střechu.

 

 

 

Střešní boxy dokáží vyřešit jednoduše nedostatek místa

Střechy u mnoha automobilů zůstávají stále nevyužity. Přitom jsou připraveny pro mnoho věcí, které se do kufrů aut nemusí vejít. Významný krok v této oblasti udělala značka Thule. Jedná se o velmi kvalitního evropského výrobce střešních boxů a ostatních produktů na využití střešního prostoru u automobilu. Střešní nákladní boxy Thule jsou špičkou ve svém oboru. Thule se vždy snaží vyrábět odolnější, kvalitnější a pohlednější výrobky, než konkurence. Zatím se to společnosti opravdu daří. Proto jsou také všechny výrobky Thule nabízeny s celoživotní zárukou. Produkty Thule dokáží usnadnit přepravu zavazadel a zmírnit námahu při jejich nakládání.

produkty_detail_tmb_38   produkty_detail_tmb_46

 

Čím jsou výrobky Thule výjimečné?

Společnost Thule se zaměřuje na to, aby její výrobky vždy splňovaly i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Společnost si je také vědoma toho, že veškeré výrobky budou vystaveny působení přírodních živlů. Proto jsou střešní nosiče Thule, nosiče na kola i ostatní druhy střešních nosičů Thule vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních materiálů, které dokáží přírodě odolávat. Velký důraz je také kladen na celkový design. Kompaktní a krásný design celého automobilu je důležitý. Je proto nutné, aby střešní boxy a držáky nebyly trnem v oku, ale spíše okrasou na automobilu. Na tento fakt mnoho výrobců zapomíná, ale Thule nikoliv.

 

Kompletní nabídku střešních boxů Thule najdete na www.thule.hlavacek.cz.