Celkové regeneraci organismu pomůže BIO Panenský ostropestřcový olej! A nejen to!

Lidské tělo je možné vnímat jako složitý stroj. Pokud jedna součástka nefunguje, projeví se to na jeho celkové výkonnosti. Právě proto je našemu tělu nutné dodávat pravidelně potřebné látky, které mu pomohou fungovat správně. Dobrým pomocníkem je právě BIO Panenský ostropestřcový olej. V čem pomůže?

 

 

Jako zdroj látky, které tělo samo nevyrobí!

BIO Panenský ostropestřcový olej je významným zdrojem hned několika pro tělo potřebných látek. Jedná se o vícenásobně nenasycené omega-6 mastné kyseliny, fytosteroly a přírodní vitamín E. Nejvýznamnější z nich je kyselina linolová (neboli nenasycená omega-6 mastná kyselina), kterou si lidské tělo nedokáže samo vyrobit a přesto je k jeho fungování nezbytná. Nedostatek této látky může způsobit například vysoušení i vypadávání vlasů a dokonce i špatné hojení ran.

 

Přispívá k celkové regeneraci

Díky kombinaci obsažených látek BIO Panenský ostropestřcový olej významně přispívá k celkové regeneraci organismu, posiluje jeho základní funkce a slouží i jako zdroj nezbytných surovin, ze kterých si náš organismus vytváří další potřebné biologicky aktivní látky. Pravidelná konzumace oleje také významně posiluje srdeční a mozkovou činnost, zvyšuje imunitu a také reguluje zánětlivé pochody. Velmi vhodné je užívání oleje v případě, pokud člověk trpí například cukrovkou či lupénkou, protože olej přispívá k léčbě či stabilizaci těchto chorob.

 

Stačí jedna dávka denně

BIO Panenský ostropestřcový olej je pro lidské tělo naprosto přirozený. Pokud chcete svůj organismus posílit a  tak se cítit lépe, stačí když budete olej užívat jednou denně. Stačí dávka v podobě jedné polévkové lžíce. Olej můžete užívat bud samostatně nebo ho přidat do tepelně neupravených pokrmů jako jsou saláty a další.

 

Více informací najdete na www.irel.eu