Co oblékají brazilské fitness krásky?

Ženské tělo se od toho mužského liší v mnoha ohledech. Unisex legíny a trička univerzálního střihu vám proto nikdy pěknou postavu neudělají. Pokud se chcete cítit jako královna posilovny, inspirujte se tam, kde svému oboru skutečně rozumí.

Brazílie je v tomto ohledu světovou špičkou. Její sportovní krásky pravidelně obsazují ty nejvyšší příčky v soutěžích bikini fitness. Velmi dobře vědí, jak může dobře padnou oblečení zvýraznit křivky jejich postavy a zároveň ji pomoci s efektivním a rychlým tvarováním problematických partií. Svůj sportovní šatník pravidelně podrobují přísné kritice a žárlivě se dívají po svých kolegyních. Objevit se v posilovně nebo hůře na sportovní akci v tom samém oblečení je totiž faux pas grandiózních rozměrů.

Značka Superhot ženám rozumí

Střihy padnoucí přesně na ženské tělo, kvalitní a funkční materiály, precizní zpracování a jedinečné barvy a vzory, které v posilovně běžně nepotkáte – přesně taková je brazilská značka fitness oblečení Superhot. Její kolekce vydávané něklolikrát se rok se vyznačují maximální exkluzivitou – do obchodů dorazí každý model vždy jen v několika málo kusech.

Ještě donedávna byste musely tento originální sortiment složitě nakupovat v zahraničí, ale český e-shop bikina.cz se rozhodl tento fakt změnit. Veškeré dovozní formality i komunikaci s výrobcem bez problémů vyřídí. A na vás zůstává už jen příjemná povinnost vybrat si model, který se vám zalíbí nejvíce. mezi jejich zákazníky patří i česká mistryně v bikini fitness Adéla Storzerová.

Seženete tu klasické i kompresní legíny, které podporují krevní oběh a tím i rychlejší spalování tuků a formování postavy, dále fitness topy a sportovní overaly, které skvěle drží a nevyhrnují se ani při těch nejnáročnějších pozicích a cvicích. Veškeré oblečení je focené na skutečných ženách a fotografie spokojených zákaznic si můžete prohlédnout také na instagramu bikina.cz. Nic vás nepřesvědčí o kvalitě fitness značky Superhot tak, jako pohled na milovnici fitness, která v něm vypadá neodolatelně už na první pohled.