Koho poptat na generální strojní čištění a impregnaci podlah v Brně?

Vyčištění podlahy v našem bytě se zdálo jako nemožné. Zavolali jsme si firmu, která na svých internetových stránkách uvádí, že provádí kvalitní čištění podlah. To se ale v našem případě nekonalo. Už jen jejich jednání mě naštvalo. Sice přijeli přesně na čas, ale to bylo to jediné pozitivní. Podlahu totiž na některých místech při důkladnějším drhnutí poškrábali. Navíc jsem si myslel, že když nabízí kvalitní čištění podlahy, tak že budou používat nějaké stroje, ale vše dělali ručně. Když jsem se snažil vyřešit náhradu za poškrábanou podlahu, tak přímo na místě, v mém bytě, se ke mně jeden z pracovníků choval nemile a hrubě. Vše jsem posléze řešil s jeho nadřízeným, ale ani tam jsem se pozitivního jednání nedočkal.

Jelikož podlaha vyčištěná nebyla, tak jsem se do toho pustil s nakoupenými prostředky sám, ale ani tak nebylo možné podlahu dokonale vyčistit. Hledal jsem tedy na internetu jinou firmu, která nabízí čištění podlah a našel jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí čištění podlah strojovou metodou.

Při prvním kontaktu, který proběhl telefonicky, jsem jim řekl moji představu a také předešlou zkušenost s konkurenční firmou. Slečna na druhé straně mě ujistila, že se nic takového u jejich firmy stát nemůže, protože A SERVIS je velice kvalitní firma, která si svých zákazníků váží a její zaměstnanci jsou slušní lidé. Radši jsem si ovšem nechal vrátka otevřena, abych nebyl pak znovu zklamán.

Stejně jako u předešlé firmy, dodrželi stanovenou hodinu a datum příjezdu, takže to bylo v pořádku. Poté se pracovníci A SERVISU podívali na podlahu a podle jejího druhu a míry znečištění vybrali chemii. Tu nanesli na podlahu a nechali pár minutek působit. Následně použili stroj, kterým celou plochu podlahy vykartáčovali. Tento stroj ale předešlé firmě chyběl, takže v tom byl asi ten háček. Sami pracovníci říkali, že nechápou konkurenční společnost, že se do tak silných znečištění pustila, protože manuálně vydrhnout taková znečištění bylo nemožné.

Nicméně pracovníkům firmy A SERVIS se to povedlo bez poškrábání a bez jakéhokoliv znehodnocení podlahy. Zůstala po nich pouze krásně vyčištěná podlaha. Moc recenze nepíši, ale tato firma si to zaslouží. Její pracovníci se  chovali slušně jak ke mně, tak i k mému majetku. A protože jsem už měl nastěhovaný nábytek, tak mi jej pomohli přesunout do jiného pokoje a pak nazpátek. Jejich metody a pomůcky jsou velmi kvalitní, a proto od nich můžete čekat kvalitní výsledek. Jsem rád, že jsem i přes špatnou zkušenost našel firmu, která si věděla rady a hlavně její pracovníci věděli přesně, co dělají a jaké chemie použít.

Odstraňování graffiti, likvidace plísní, nátěr proti plísním a nano impregnační nátěr oken. Práce ve výšce Brno

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje kvalitní odstraňování graffiti všem svým klientům. Provádí také aplikaci antigraffiti ochrany. Zákazníkům, kteří se již setkali s vandalstvím a posprejováním jejich majetku, zajistí hloubkové odstranění graffiti a doporučí aplikaci antigraffiti ochrany. Antigraffiti ochrana zaručí následné odstraňování graffiti se 100 % úspěšností. Životnost antigraffiti ochrany je až 6 let a po tuto dobu máte k dispozici i velmi levný servis odstraňování graffiti z fasády vaší budovy.

Práce ve výškách, které A SERVIS také nabízí, lze využít k čištění a odstranění plísní, zelenajících organických nečistot a biotického napadení plísněmi, černých plísní, zelených a černajících řas ve fasádách, sporů a hub.  Fasády, zateplené fasády, zdi a stěny exteriérů pracovníci firmy vyčistí, vydezinfikují a následně aplikují protiplísňový nátěr s technologií LSG, který zajistí zničení veškerého mikrobiálního napadení. Díky změně iontové rovnováhy zamezí také dalšímu výskytu plísní a vlhkosti, která tyto plísně tvoří.

 02 LSG_plíseň_roh_místnost

Firma A SERVIS nabízí službu mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Na takto kvalitně vyčištěné skleněné plochy a umytá okna nebo výlohy se doporučuje aplikovat impregnaci nanotechnologický nátěr GlasProtect – GLP. Tento nanotechnologický impregnační nátěr skla vám zaručí, že nejméně 5 let nebude potřeba uvedené plochy umývat a čistit. Tento sofistikovaný nanoimpregnační nátěr se doporučuje natírat zvláště na plochy, které jsou ve výškách, na střešní okna a na místech, kde je náročné provádět klasickou údržbu mytí a čištění skleněných ploch.