Co rozhodně vyzkoušet v sexu

Myslíte si, že už jste v sexu vyzkoušeli všechno? Inspirujte se tipy, které z obyčejného sexu vyčarují nezapomenutelný zážitek, který budete chtít opakovat. Překvapte sebe i svého partnera novými nápady a užijte si rozkoš jako nikdy.

 

Zapojte všechny smysly

Pro větší prožitek je potřeba zapojit všechny smysly. Zapojte zrak a prohlížejte si svůj protějšek, zapojte sluch a nechte si šeptat něžná slova, zapojte chuť a klidně si do postele vezměte sladké ovoce, zapojte také hmat a užijte si doteky při erotické masáži. Vyzkoušejte jemné a letmé doteky, které vaše smysly ještě více zbystří.

 

Zůstaňte celý den v posteli

Vyhraďte si pro hrátky a milování klidně celý den. Vezměte si s partnerem do postele jídlo, pití, pusťte si filmy a jen si užívejte jeden druhého. Můžete lenošit, hladit se, milovat se a jeden den vypustit všechny problémy, starosti a nepříjemné povinnosti. Uvidíte, že to prohloubí váš vztah a zlepší intimní život.

 

Naučte se mít orgasmus

Samozřejmě není pravidlem, že dobrý sex musí nutně končit orgasmem, ale pro mnohé je to jakýsi ukazatel vzrušení. Slastnému konci se můžete naučit. Poznejte své tělo, erotogenní zóny a zjistěte, co se vám líbí. Nebojte se to svému protějšku říct a ukázat. Opravdu intenzivní orgasmus pak můžete zažít například při tantrické masáži s vyvrcholením.

 

Zapojte vizuální podněty

Nejen muži milují vizuální podněty. Vytvořte si k milování příjemnou atmosféru. Nezapomeňte na svíčky, oblečete si erotické prádlo a předveďte svému protějšku svůdný tanec a striptýz. Do postele sebou můžete vzít také fotoaparát nebo vyzkoušet milování před zrcadlem.

 

Dopřejte si společnou koupel

Příjemným zážitkem je společná koupel. Ať už si vyberete společnou sprchu nebo vanu, tak koupel patří mezi jeden z nejsmyslnějších zážitků. Koupel si můžete dopřát před partnerskou masáží a vyzkoušet můžete také vířivku.

 

Vyzkoušejte nové erotické pomůcky

Kromě erotických hraček, typu vibrátor, erekční kroužky a další, můžete vyzkoušet i něžné erotické hračky. Například třeba peříčko, kterým se můžete vzájemně masírovat a lechtat. Peříčko je součástí také tantrické masáže a může být i součástí masáže penisu. Jemné hlazení a lechtání vám znásobí slastný prožitek.

Při hledání toho, co nového v sexu vyzkoušíte, si danou věc užijte naplno. Vy sami nejlépe víte, co se vám líbí, co vás vzrušuje a co je vám příjemné. To můžete říct i svému protějšku nebo také masérce či masérovi, který se vždy bude snažit vyjít vám co nejvíc vstříc. Užijte si každý den v životě a neodkládejte příjemné zážitky, slast, rozkoš a dotek potřebujeme stále.