Co stojí za úspěchem erotických masáží?

Na klasickou masáž si většinou zajdeme s bolavými zády nebo namoženými svaly a očekáváme, že nám pomůže a budeme se cítit lépe. Ta erotická má ještě něco navíc.

 

Pro duši i tělo

Že masáž dokáže zbavit bolesti, napětí či únavy věděli lidé už ve starověku. Vonné oleje se používaly pro uvolnění napjatých nebo namožených svalů, jako pomoc při bolesti kloubů i pr zlepšení nálady. I na erotickou masáž si můžete zajít s bolestí v zádech, ale také když potřebujete načerpat novou energii, odpočinout si nebo o sebe nechat pečovat. Erotické masáže nabízí nejen uvolnění, zlepšení nálady a regeneraci svalů, ale především nezapomenutelný zážitek. Ten si užijete od začátku do konce, a to doslova, masáž zpravidla končí vaším vyvrcholením. Masérka, oblečená jen v sexy prádle nebo zcela nahá, se postará o každou část vašeho těla včetně intimních partií.

 

Beze studu

Studu i obav vám pomůže se zbavit společná sprcha nebo koupel. S masérkou se mžete domluvit, třeba pokud vám doteky v určité části těla vadí, i se jí zeptat na vše, co vás zajímá. Vše vám ráda zodpoví a ukáže. V útulném pokoji s příjemnou a klidnou atmosférou si pak můžete vychutnat samotnou masáž. Můžete si vybrat typ masáže, podle vaší volby pak masérka použije vonné oleje, mýdlové bubliny nebo lávové kameny. Oblíbené jsou japonské nuru masáže, při kterých masérka po vašem těle klouže tím svým díky speciálnímu, velmi kluzkému gelu z mořských řas. Klidnější spojení sexuálních a duchovních prvků nabízí tantrická masáž, která vás uvolní a zbaví vnitřního napětí. Během masáže můžete masérku sledovat nebo mít zavřené oči a relaxovat, je to na vašem rozhodnutí, co je vám příjemnější.

Spojení relaxu pro duši i tělo stojí za úspěchem erotických masáží, které jsou stále populárnější. Užijí si je i ženy a páry. Nebojte se tak vyzkoušet jeden z nezapomenutelných prožitků, které masáže nabízí.