Poznejte moderní trendy ve světě bazénů

Plánujete budování nového bazénu či rekonstrukci toho stávajícího? V dnešní době existuje celá řada moderních technologií, s jejichž pomocí bazény nejenom skvěle vypadají, ale také se mnohem lépe a jednodušeji udržují v čistotě. Přečtěte si, jaké moderní bazény existují a kde vybrat kvalitní řešení bez kompromisů.

 

Luxusní vzhled hladiny dokonale srovnané s okolním terénem

Pokud přemýšlíte nad investicí do bazénu, rozhodně jsou lepší zapuštěná řešení. Představují totiž elegantní prvek a mnohem lépe se zakomponují do okolního prostředí. Navíc jde o investici s dlouhou životností. Pokud toužíte po dosažení luxusního vzhledu, zvolte přelivové bazény, které jsou unikátní svým dokonalým zarovnáním hladiny s okolním terénem. Lehce zapuštěný okraj totiž obsahuje ukryté kanálky pro odvod přebytečné vody a takto probíhá cirkulace a udržování efektu napnuté hladiny.

 

Čistota skimmerového bazénu

Moderní skimmerové bazény nabízí pohodlnou údržbu a čistotu díky neustálé filtraci. Jde rovněž o zapuštěnou variantu s hladinou téměř v úrovni terénu. Skimmer se stará o neustálé čištění vody, která je zpět naháněna tryskami. Díky svému elegantnímu a zároveň praktickému provedení se není čemu divit, že jde o velmi oblíbený druh bazénů. Rovnou zapřemýšlejte i nad tím, jestli si neprodloužíte koupací sezónu volbou vhodného zastřešení.

 

Vyberte si vzhled bazénu podle svých představ

Moderní bazén ALBIXON si můžete přizpůsobit dokonale podle svých představ. Vyberete si tvar, rozměry a hloubku. Samozřejmě zvolíte i požadovaný typ. K tomu všemu si navíc můžete přizpůsobit vzhled dna a vnitřních stěn. Jde o bazény vypláštěné těžkou fólií, která je dostupná v mnoha vzorech a barevných provedeních. Sen o krásném dnu připomínajícím oblázky či jemný pískový vzor se tak snadno může stát realitou.