Co vypovídá oblečení o mužích

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno o vás dokáže prozradit oblečení? Někdy se můžete o daném člověku dozvědět na první pohled víc, než si myslíte nebo než dotyčný čeká. Podívejte se, co různé typy oblečení vypovídají o mužích.

 

Pohodář

Na první pohled poznáte pohodáře podle toho, že bude mít na sobě nejspíš klasické pánské oblečení, kam se řadí džíny a triko. Tento typ muže dává přednost bavlněným pánským trenýrkám a jeho šatník musí splňovat hlavně komfort při nošení, příjemné materiály a padnoucí střihy. S pohodářem se rozhodně nebudete nudit a velmi často se zasmějete. Má rád společnost, vede aktivní život a umí brát věci s nadhledem.

 

Sportovec

Dalším typem je milovník sportu. Sportovce většinou poznáte podle sportovního oblečení nebo také podle vždy přichystaných a sbalených tenisek na běh. Tento typ muže vás nejspíš bude chtít za sparing parťáka a přiměje vás, abyste se k jeho sportovním aktivitám připojili.

 

Elegán

Elegána poznáte na první pohled například podle slušivého obleku, případně jinak dokonale sladěného outfitu. Tento typ muže má vždy ladící pásek k botům, ví přesně na kolik knoflíků se zapíná sako a ve společnosti působí jako lev salónu. Tento typ muže si potrpí na luxus, je perfekcionista a má vysoké požadavky nejen na sebe, ale i na lidi kolem sebe.

 

Hipster

Ptáte se, jak poznáte hipstera? Jedná se o alternativně oblečeného muže, který může mít potrhané džíny, klobouk, sluneční brýle a oblíbenou károvanou košili. Většinou outfitu nechybí kožené kotníčkové boty a případně jako doplněk šátek. Co se týče pánského spodního prádla, tak i většina hipsterů sáhne po padnoucích bavlněných trenýrkách.

 

Rocker

Dalším typem muže je rocker, který na první pohled působí drsně, ale uvnitř se často skrývá umělecká duše. Mnoho rockerů je známo svou citlivostí, všímavostí a smyslem pro dobrodružství, ale i romantiku. Typickým oblečením jsou kožené kalhoty, roztrhané džíny a nesmí chybět ani skvěle padnoucí tričko a kožený křivák.

Soudíte muže kolem sebe podle oblečení? Všimli jste si, že byl někdo oblečený podle zmíněného typu a seděly na něj i tyto konkrétní vlastnosti?