Co vyřeší krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka se stává stále častějším řešením situace, kdy člověku chybí prostředky na pár příštích dní. Růst jejich obliby však neznamená, že můžete být méně opatrní. Rizika, která s sebou krátkodobé půjčky nesou, se tím nijak nezmenšují.

 

Pokud se pro krátkodobou půjčku rozhodnete, musíte stále jednat odpovědně a s rozvahou. V první řadě je nutné mít absolutní jistotu, že svůj běžný příjem obdržíte v patřičné lhůtě – pokud se stane, že se váš zaměstnavatel opozdí s výplatou nebo vám zákazník proplatí fakturu s příliš velkým zpožděním, je rázem zle. Krátkodobé půjčky jsou totiž krutě úročeny a vysoké bývá i penále za nedodržení termínu splátky. Pokud ve svém příjmu nemáte dostatečnou rezervu, velice snadno se tak dostanete do dluhové spirály, kdy si budete půjčovat stále nové částky, a každá koruna z původní půjčky vás vyjde čím dál dráž.

 

Stejně tak musíte prověřit i serióznost společnosti, která vám půjčku nabízí. Podvodní poskytovatelé vám např. naúčtují poplatek předem za posouzení žádosti, půjčky samotné se však od nich v žádném případě nedočkáte. Smlouvu s vybranou společností je pak třeba číst až do konce – právě tam mohou být uvedeny nesmyslné výše poplatků a případných pokut. Zvýšenou pozornost věnujte textu psanému tím nejdrobnějším písmem.

 

Nebo můžete začít odjinud – krátkodobé půjčky jsou jen vytloukání klínu klínem a nemusí řešit podstatu problému. Ruinují vám rozpočet věčné opravy starého auta? Lepší je vzít si půjčku vyšší, dlouhodobou, od seriózní společnosti a koupit nový vůz. Ve výsledku nakonec ušetříte a život budete mít pohodlnější. Vždy je lepší odstranit příčinu potíží, než řešit pouze následky.

 

S čistým svědomím vám můžeme doporučit Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s., což je nebankovní půjčka bez ručitele, u které ručíte nemovitostí. Je nízko úročená a zcela flexibilní: výši splátek a dobu splatnosti si můžete sami nastavit na kalkulačce spotřebitelského úvěru. A neplatíte žádné poplatky předem. Poskytovatelem je prověřená úvěrová společnost, která si zakládá na svém férovém jednání.