Daikin Altherma je tepelné čerpadlo nejvyšší kvality

Po tepelných čerpadlech je v současné době opravdu velká poptávka. Moderní architektonické trendy totiž velmi dbají na snižování výdajů za vytápění a přitom chtějí zachovat maximální efektivitu při vytápění. A právě tepelná čerpadla jsou k těmto účelům přímo stvořené. Využívají energii, která je zdarma (ze vzduchu, ze země, z vody) a slouží k vytápění domácností. S jejich pomocí mohou být výdaje na vytápění snížené až o několik desítek procent ročně. Mezi nejvyvinutější modely v současnosti se řadí čerpadla Daikin Altherma, které si nyní představíme.

 

Propojení maximální funkčnosti a elegance

Všichni výrobci tepelných čerpadel se v současnosti soustředí na to, aby čerpadla dokázala maximálně využívat energii a přeměnit ji na teplo s minimálními finančními náklady. Mnoho výrobců, ale opomíjí design vyvíjených technologií. Právě propojení maximální efektivity a elegantního designu je pro moderní architekturu velmi důležité. Daikin Altherma má nejen vysokou funkčnost, ale i elegantní design, vyvinutý podle nejnovějších designových trendů. Dokonale se hodí do moderních interiérů a nikdy nebude pomyslným trnem v oku.

 

Vnitřní i venkovní modely

Tepelná čerpadla Daikin Altherma je možné využít na všech druzích staveb, ať už je vaše domácnost řešena jakkoliv. Venkovní modely Daikin Altherma pracují tak, že teplou vodu za pomoci energie ze vzduchu vytvoří ještě ve své venkovní části a až poté voda putuje do kotelny, kde je jen udržována její teplota. Tyto modely jsou schopné činnosti i při teplotách -30 °C. Pokud by vám nevyhovovala možnost venkovní instalace, je ještě možné využít tepelná čerpadla vnitřní. U vnitřních modelů čerpadel je zvenčí nasáván vzduch, který se v tepelném čerpadle ohřeje, díky nashromážděnému teplu ohřeje vodu do otopné sestavy a chladný vzduch je opět vypouštěn ven. Daikin Altherma nabízí nízkoteplotní, vysokoteplotní i geotermální druhy čerpadel. U všech systémů je zaručen maximální výkon, snadné ovládání a vysoká variabilita využití.

Detailní informace o Daikin Altherma najdete na

www.altherma-daikin.cz