Dámské mikiny FOX jsou moc dobré na to, abyste se v nich schovávali doma!

Není mikina jako mikina. Na tento kousek oblečení, který se snad každé ženě či dívce schovává ve skříni alespoň ve dvojím provedení, se názory hodně liší. Zatímco někdo si mikinu spojí s vytahaným kusem látky, do kterého vklouzne v pohodlí domova, pro jiného je to nepostradatelná součást outfitu, která se hodí prakticky všude. Pravda je asi taková, že s vytahanou mikinou, která již cosi pamatuje, díru do světa asi neuděláte, ovšem pozor – existují mikiny, se kterými lze dělat velkou parádu!

 

Mikina – nejpohodlnější kousek vašeho šatníku!

V devadesátých letech mikiny platily za módní nezbytnost a každá žena musela mít ve své skříni alespoň jeden takový kousek. Postupem času se ale z tohoto hitu, který v mžiku zaplavil svět, stala spíše součást volnočasových aktivit a na jeho slávu se pomalu zapomínalo. Naštěstí ale poslední dobou nabírají druhý dech a dámské mikiny FOX se tak stávají čím dál žádanějším zbožím. Chcete poradit, čím zaručeně zabodujete? Sázkou na jistotu jsou především zajímavé potisky, ať už je na nich cokoli, chybu neuděláte ani ve chvíli, sáhnete-li po mikině s abstraktním vzorem či flitrovanými detaily.

 

Můžete jí nosit v jakémkoli věku!

Chcete znát jednu z největších výhod tohoto oblečení? Mikiny vás neomezují věkem! S klidným srdcem si jednu takovou může obléci dívka ze základní školy, stejně jako žena v letech a vůbec se za svou volbu nemusí stydět! Nekonečné možnosti tohoto trendy kousku vám umožňují nosit jej do školy, na rande, na sraz s kamarádkou či jen tak do přírody, kde se jednoduše chcete cítit pohodlně – zkrátka kam si zamanete!

 

Mikiny rozhodně nepatří jen do pánských šatníků!

Leckdo by mohl namítnout, že je mikina výsadou mužů, neboť ženy v nich nevypadají dobře. To ale není pravda! Se správným střihem může i žena v mikině působit přitažlivě a sexy – stačí si jen umět vybrat a nesáhnout vedle!