Dárková kazeta CAPILLAN® je super jako účinný dárek!

Krásné a zdravé vlasy je sen mnoha z nás, tak proč ho nesplnit. Kouzlo dokonalých vlasů je vlastně úplně jednoduché, protože spočívá v tom, jaké přípravky k ošetřování vlasů používáte. Představuje vám unikátní dárkovou kazetu s vlasovými přípravky značky CAPILLAN®, které dokáží s vlasy zázraky. Koupit si ji můžete pro sebe nebo ji darovat…

 

 

 

CAPILLAN® je snadná cesta ke krásným vlasům

Dárková kazeta obsahuje přípravky CAPILLAN®. Ty vynikají účinným složením. Jsou to přípravky určené pro efektivní péči o vlasy. Sada obsahuje například Capillan® šampon. Šampon obsahuje dva typy přírodních extraktů. První je extrakt z vilínu virginského, který zamezuje padání vlasů, posiluje vlasové kořínky a omezuje tvorbu potu a kožního mazu. Druhou složkou je Myrhová tinktura – ta vlasy posiluje a díky ní vlasy netřepí a nelámou. V sadě je i Capillan® vlasový aktivátor, který má účinné regenerační vlastnosti. Vlasový aktivátor obsahuje řadu látek jako vitamíny A a E, keratin a další. Třetím přípravkem je Capillan® vlasový balzám pro regeneraci vlasové pokrývky a vlasů samotných. Sadu doplňuje Capillan® sprchový gel, který dělá z obyčejného sprchování skutečný požitek. Obsahuje například extrakty z mořských řas.

 

Česká kvalita

Dárková kazeta CAPILLAN® je určena pro všechny, kdo chtějí mít dokonalé vlasy. Na trh ji přináší česká společnost Irel, která se již řadu let specializuje na výrobu přírodní kosmetiky a doplňků stravy.

 

Dárkovou kazetu a další výrobky společnosti Irel najdete na  www.irel.eu