Proč je nábytek z umělého ratanu lepší?

Vybrat zahradní nábytek není jen tak. V úvahu je nutné vždy vzít několik faktorů. Přemýšlet musíte nad kvalitou nábytku, nad jeho funkcemi, váhou, rozměry a také designem. V současné době patří mezi nejpopulárnější právě zahradní nábytek z umělého ratanu. Důvodů k tomu je hned několik.

 

 

 

Nábytek z umělého ratanu vyniká odolností

Klasický ratanový nábytek je oblíbený především pro jeho estetickou funkci, ale to je asi tak vše, co může nabídnout. Klasický ratan je totiž poměrně těžký a méně odolný. Jeho vzhled ale mnoho lidí uchvacuje, a proto se ho nechtějí vzdát. Právě proto byl vyvinut speciální umělý ratan, který se vzhledu klasického lehce vyrovná ale hlavně přináší řadu příjemných funkcí. Umělý ratan vyniká především svou odolností. Jedná se totiž o umělá vlákna, která jsou téměř nezničitelná. Odolávají nepříznivým přírodním vlivům i UV záření, takže si svou krásu nábytek drží mnoho let. Díky tomu je oblíbený nejen v domácnostech ale i v restauracích či wellness centrech.

 

Snadná údržba, lehkost i variace

Zahradní nábytek z umělého ratanu se navíc velmi snadno udržuje. Stačí ho čas od času omýt vodou a je hotovo. Vyniká také lehkostí, takže ho snadno můžete přenášet kamkoliv jen chcete. Díky poddajnosti umělého vlákna je také možné vytvořit celou řadu rozmanitých tvarů. Zahradní nábytek tak může mít různé podoby, které se hodí do různých typů zahrad.


 

 

Kde sehnat?

Se zajímavou nabídkou nábytku z umělého ratanu přichází obchod teak-shop.cz. Vybrat zde můžete zajímavé sestavy, lehátka, jednotlivé kusy nábytku nebo i zajímavé designové prvky a doplňky jako jsou velké či malé květináče a další.

 

Pokud vsadíte na umělý ratan, budete mít záruku komfortního posezení po řadu let. Nabídku najdete na www.teak-shop.cz