Darujte svým blízkým netradiční dárek na Vánoce!

Nevíte, čím letos obdarovat své bližní? Pokud i vám již došla trpělivost s každoročními ponožkami, flanelovými košilemi a kuchyňskými super roboty, přistupte k letošním Vánocům originálně a pořiďte dárkové vouchery do dětenického Zámeckého resortu.

 

Zámecký resort Dětenice

Obec Dětenice se nachází, co by kamenem dohodil od Mladé Boleslavi, a svou polohou a lákadly patří mezi ideální útočiště pro ty, kteří mají městského ruchu po krk. Veřejnosti jsou Dětenice známé hlavně díky Středověké krčmě, která se svým jedinečným konceptem stala oblíbeným cílem turistů z širého okolí. Nejedná se totiž o jen tak ledajakou krčmu, ale o místo, kde si milovníci již dávno zapomenutých dob přijdou na své. Návštěvníkům jsou zde nabízeny pokrmy, které jinde jen tak neochutnají a jejich příprava je stejně jako vše okolo středověká. Zdejší specialitou je například maso pečené na otevřeném ohni či pštrosí steak. Kromě krčmy tvoří dětenický Zámecky resort i zdejší pivovar, barokní zámek, dva hotely a Dětenické peklo. To pravé ořechové tu tedy nenajdou jen fanoušci kvalitní gastronomie, ale i rodiny s dětmi, party přátel či účastníci různých firemních akcí apod. V Dětenicích je díky pestrému programu lepší noc či dvě strávit, což je možné v hotelu Rustikal nebo Středověkém hotelu. Nově je ale také možné v rámci VIP Zámeckého balíčku přenocovat i v Zámeckém apartmá.

 

Dárkové vouchery

Vánoční dárkové vouchery na pobyt v Dětenicích jsou originálním řešením, jak obdarovat rodinu či přátele. V nabídce je hned několik balíčků, a to v již zmíněném hotelu Rustikal, ve Středověkém hotelu nebo v místním zámku. „Asi nejoblíbenější je zatím romantický pobyt Císařský. Ten zahrnuje ubytování na dvě noci ve Středověkém hotelu, welcome drink při příjezdu, účast na naší speciální show ve Středověké krčmě, večeři v hodnotě 600 Kč, neomezenou konzumaci piva, romantickou večeři v hotelu Rustikal a prohlídku našeho pivovaru, zámku a Dětenického pekla.“, vysvětluje manažerka dětenického komplexu Aneta Ondráčková.

Možných variant je ale hned několik, je tedy z čeho vybírat. Ve Středověkém hotelu lze pořídit pobyt Měšťanský, Královský nebo již zmíněný Císařský a v hotelu Rustikal zase Sedlácký, Venkovský nebo Rytířský, přičemž je na výběr z jedné nebo ze dvou nocí. Zakoupit můžete ale i voucher na konzumaci ve Středověké krčmě, a to v hodnotě, jakou si řeknete. Podrobný popis, co vlastně kupujete, je k dispozici na oficiálních webových stránkách dětenického komplexu.