Dávkovací kyblík KIMTECH WETTASK šetří náklady, čas a zvyšuje bezpečnost práce

Celou řadu zajímavých a praktických výhod nabízí uživatelům moderní dávkovací kyblík KIMTECH WETTASK od společnosti

Kimberly-Clark Professional, který najde využití v domácím i průmyslovém prostředí. Může se pochlubit zbrusu novým systémem pro stírání chemikálií za použití rozpouštědla a speciálních utěrek. Snižuje náklady, ekologickou zátěž, zvyšuje bezpečnost práce a šetří čas.

 

 

Doplnitelný, uzavíratelný systém utěrek dává pracovníkům větší šanci kontrolovat spotřebu a je vysoce úsporný. Brání vypařování rozpouštědla, čímž snižuje jejich spotřebu až o 20 %. Díky menšímu množství těkavých látek omezuje i dopad na životní prostředí. Zvyšuje také bezpečnost uživatelů, protože zabraňuje kontaminaci kapénkami z lahví s rozstřikovačem. KIMTECH* WETTASK* rovněž minimalizuje nebezpečí rozlití a jiná bezpečnostní rizika spojená s otevřenými nádobami. V neposlední řadě zjednodušuje zaškolovaní pracovníků a šetří pracovní čas.

 

Kyblík WETTASK se používá společně s utěrkami KIMTECH PREP*/WETTASK* od firmy Kimberly-Clark Professional, které jsou pevné, vysoce savé a vhodné například pro úkoly v průmyslové výrobě nebo v segmentu dopravy.

 

Nový systém pro stírání chemikálií za použití rozpouštědla a speciálních utěrek se zkrátka vyplatí. Ocení jej všechny firmy, které chtějí omezit zbytečné náklady, ale záleží jim také na vysoké produktivitě práce svých zaměstnanců ruku v ruce na ohled na jejich zdraví a bezpečnost. Využitelný je také v domácím prostředí nebo na chatě či chalupě.

 

www.kcprofessional.cz