THE ONE s unikátním kódováním času: futuristický i retro design plný kreativity

Internetové hodinářství Hodinky.cz obohatilo svou nabídku hodinek o novou kolekci modelů značky THE ONE s jedinečným kódováním času.

Součástí kolekce jsou binární i analogové modely, které nadchnou každého milovníka netypického futuristického designu, retra a originality.

 

Mezi horké letošní novinky patří unisexové hodinky THE ONE TV228B, které svým designem osloví milovníky retra. Hodinky totiž imitují vzhled televizorů ze šedesátých let. Na displeji se nachází binární ukazatel času a dvě tlačítka. Na hodinkách se strojkem Quartz je použito křemíkové sklo. Ciferník je kovový. Cena na Hodinky.cz 4 260 Kč.

 

Kreativitu, inovaci a dynamiku symbolizuje model z kolekce THE ONE Ibiza Ride IC900M3BK, který v sobě spojuje sportovní styl, design a příjemnou cenu. Unisexové hodinky mají řemínek z kaučuku. Světelné diody zobrazují čas i datum, hodinky jsou vodotěsné do hloubky 3 ATM, napájí se baterií. Cena na Hodinky.cz 1 890 Kč.

Zcela nevšední umělecký design pak mají hodinky THE ONE Split Screen Art Edition SC131G1. Unisexový model navrhl německý umělec Walter Heidenreich, který se zaměřuje na konkrétní umění prostřednictvím tvarů a barev. Jeho kompozice geometrických tvarů dodává všem dílům velmi osobní a unikátní charakter. Na hodinkách je použito křemíkové sklo. Umělecký potisk se nachází i na koženém pásku. Světelné diody zobrazují čas v binárním kódu. Cena na Hodinky.cz 7 790 Kč.

Futuristický vzhled, který dokáže podtrhnout individualitu, nechybí ani další novince, hodinkám THE ONE Slider SD130R1. Unisexový model s jedinečným designem kombinuje rovnou dva způsoby čtení času – binární i klasický analogový a je pouze na vás, jaký způsob čtení času budete preferovat. Na hodinkách je použito křemíkové sklo v kombinaci s koženým páskem. Pouzdro hodinek je ocelové. Cena na Hodinky.cz 5 290Kč.

K horkým novinkám z analogové řady patří THE ONE Spinning Whel AN05G02. Unisexové hodinky jsou ozvláštněny duálním zobrazením času a moderním barevným zpracováním. Hodinky si můžete vybírat z několika dalších variant v různých designových provedeních.

Cena na Hodinky.cz 4 690Kč.

Za povšimnutí stojí také varianta THE ONE Spinning Whel AN06G03. Unisexový model je specifický svým minimalistickým designem dokonale zachycujícím prvky šedesátých a sedmdesátých let. I tyto hodinky si můžete vybírat z několika dalších variant v různých designových provedeních. Cena na Hodinky.cz 3 590 Kč.

 


O hodinky.cz

Internetové hodinářství www.hodinky.cz je největším internetovým obchodem s hodinkami v České republice. Svým zákazníkům Hodinky.cz doručily již více než 130 200 zásilek. Nabízejí přes 8 155 modelů hodinek od více než 64 světových značek za velice příznivé ceny, s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb.