Dejte si pozor na tělo vyčerpané podzimním splínem!

Čím dál tím víc lidí mívá po skončení léta podzimní deprese. Neschopnost zvládnout zhoršené počasí, mlhy, nízké slunce, stresující podzimní pracovní kolotoč nebo ubývající denní světlo a další negativní externality vedou ke zvýšenému riziku onemocnění. 

Jsou ale tací, kteří si odbydou smutek z blízkosti konce léta už v prvních chladnějších dnech srpna, kdy už slunce svítí v ostřejším úhlu už od tří hodin odpoledne. Vědí, že půlka léta je už pryč, prázdniny se překlopily taky, nejbližší delší svátky jsou až Vánoce, a to letos k tomu všemu připadnou na víkend!

Tudíž depresi teď v říjnu už mají tito lidé dávno za sebou a umějí být vděčni za všechno krásné, co se nabízí: Krásná, slušivá a ke všem postavám milosrdná podzimní móda, fotografické žně, úžasná atmosféra kaváren, či hospod.

Letní úpaly a úžehy není nutné bezpodmínečně vyměnit za rýmu, záněty průdušek a angíny. Místo osvěžujícího mojita a hektolitrů vody, se v těchto zařízeních konzumuje hřejivý grog a zázvorový čaj. Někteří už vědí, že je třeba nepodcenit fyzickou, ani psychickou nálož, která je s posledním kvartálem roku spojena, nejen kvůli počasí, ale i díky pracovní vytíženosti.

Vyčerpané tělo a mysl s notně nabouranou imunitou pak snadno podlehne natěšeným virům a bakteriím.  A není pak vždycky snadné hodit vše za hlavu, zalehnout a týden se v klidu vyležet.

Takovému stavu je dobré předejít a nenechat se zahnat na hranu psychického ani tělesného zhroucení hned zkraje podzimu. Využít při ohrožení imunity těla enzymoterapii, která je spojená s lékem Wobenzym, abyste svou imunitu uvedli do střehu zavčas, je cestou, jak překonat toto kritické období.

Pokud se rýma, kašel nebo bolest v krku přesto prosadí, odezní pak v kratší době s menší razancí a obtížemi. Přitom nejde o dodávku ničeho pro naše tělo nepřirozeného. Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs látek, které jsou obdobné jako enzymy a aktivují v lidském organismu jeho imunitní reakce. Jejich doplněním zvenčí tak jen tělo rychleji zmobilizuje vlastní síly a protilátky jsou na místě potřeby dřív. O co je hojení je rychlejší, o to jsou menší otoky a bolest.