Mytí výloh a strojové čištění podlah v každou denní dobu

Hledáte dobrou úklidovou firmu? Tak s tím vám nepomůžu. Ale ohledně té nejlepší úklidové firmy bych vám poradit mohl. Této problematice rozumím, protože mou povinností je starat se o údržbu prodejen. Najímám si tedy kvalitní firmu, na kterou je spolehnutí. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace Praha, strojové čištění podlah, je bezkonkurenční. Díky ní mi odpadá spousta starostí, které mě dřív trápily a zabíraly spoustu času. Nyní mi stačí jediný telefonát této firmě a vše je vyřízeno.

Vždy se mohu spolehnout na dochvilnost těchto zaměstnanců, ba co víc, jsou schopní provádět svou práci i v pozdních hodinách, což je pro mě nepostradatelné plus. Úklid je totiž možný pouze po uzavření prodejny, kdy nikdo nikde nezavazí a nikdo není rušen. Vždy se dostaví tolik zaměstnanců firmy A SERVIS, kolik je k efektivní práci třeba. Tak, aby každý měl co dělat a práce se zbytečně neprotahovala. Proto jsou zaměstnanci většinou do pár hodin se zakázkou hotovi.

Pokud nejde o nějakou náročnější práci, ve většině případů je úklid jednorázovou záležitostí, takže ráno je prodejna dokonale připravena k otevření. Pokud je třeba toho zvládnout najednou opravdu hodně, pracovníci se dostaví ještě další den po otevírací době, i tak je ale prodejna ráno vždy připravena k provozu. Už jen touto svou časovou flexibilitou se vám určitě zavděčí.

Pokud vám nejde až tak o časovou flexibilitu, výhodná cena a kvalitní služby vás jistě osloví hned. Ohledně služeb máte na výběr z velké škály. Z těch, co využívám, mohu zmínit například mytí výloh/oken, čištění podlah a koberců, různé práce ve výškách, generální úklid a další. Odborníci jsou opravdu ve všem, co dělají. Nenajímají žádné brigádníky, ale dlouhodobě zaměstnávají pouze spolehlivé lidi s praxí v oboru, kteří se vyznají.

Podlahy 02

Najal jsem si firmu A SERVIS LIPKA, na úklid už do spousty prodejen, nikdy jsem si ale nenašel čas ji zaslouženě pochválit. Proto to dělám teď v rámci poslední zakázky dne 28. 9. v prodejně Cropp Town, která se nachází v Plzni na adrese Radčická 2. Jednalo se o čištění podlah, mytí výlohy a odstranění loga z výlohy, které se nacházelo navíc ve výšce. Vše probíhalo tak, jako vždy. Hladce a bez problémů. Nutno dodat, že zaměstnance při práci není třeba kontrolovat. Firma se za ně zaručuje, navíc já jsem se o jejich spolehlivosti stačil také důkladně přesvědčit.

Co se týká mytí výloh, není to mnohdy žádná sranda. Hlavně odstraňování už nežádoucích polepů, jako bylo v posledním případě například logo prodejny. Sami byste tuto práci jen těžko zvládali. Navíc bez poškození skla by to bylo téměř nemožné. Firma A SERVIS LIPKA na takovou práci má ale speciální techniku.

K odstranění polepů jim tedy stačí korundová žiletka. S tou šlo logo prodejny Cropp Town odstranit jako po másle. Práce to ale není lehká, hrozí samozřejmě poškrábání skla. Avšak to se pracovníkům firmy A SERVIS nemůže stát a také nikdy nestalo. Mají pro tuto práci totiž odborné proškolení a k tomu už většinou i dlouholetou praxi. Proto takováto práce trvala zaměstnanci A SERVISU pouhých 15 minut, za které byl schopný docílit odstranění pěti písmen loga tak, jako by tam předtím ani nebyla.

Po odstranění loga prodejny následovalo pečlivé oboustranné mytí výlohy. To jde pomocí kvalitních přípravků a šikovných rukou pracovníků jedna báseň. Pro mytí výloh používají teleskopické tyče. Leštění výloh, jako i oken, provádí firma A SERVIS LIPKA specificky. Nepoužívá lešticí přípravky, jak je většinou zvykem, avšak skla leští nasucho bavlněnou plenou. Tím docílí toho, že skla zůstanou déle čistá, na suchou plochu se totiž prach neusazuje tak snadno jako na vlhkou. Po leštících přípravcích navíc většinou zůstávají šmouhy a skla jsou celkově nevzhledná. Tato technika leštění je opravdu promyšlená a účinná. Je sice náročnější, ale i tak bylo 37,2 m2 výlohy možné umýt do půl hodiny.

Podlahy 03

Nejvíce práce v prodejně Cropp Town bylo na podlahách. Ty jsou znečišťovány pravidelně, tudíž špína se dostává až do hloubky. A v tu chvíli už je obtížné podlahu dostat do původní formy jen obyčejným mopem a vodou. I když tady čištění podlah provádí firma A SERVIS LIPKA vcelku pravidelně, vždy je po čištění krásně vidět rozdíl. Strojová metoda je nejkvalitnější metoda čištění podlah a koberců, kterou můžete najít. A tuto firma A SERVIS LIPKA také používá.

Vždy s sebou přivezou kotoučový stroj, bez kterého by takto profesionální čištění nebylo možné. Pomocí přítlaku na kartáč se kvalitní chemie dostane až do hloubky podlahy, kde aktivně reaguje, a poté je veškerá vlhkost a špína odsáta vysokotlakým vysavačem s hubicí s gumovými lištami. Až nakonec přichází na řadu zmíněný mop a čistá voda, které slouží k neutralizaci použité chemie. Takto je podlaha krásně ošetřena a vypadá zase jako nová. 243 m2 jsou dva pracovníci schopni zvládnout do 2 hodin. Je možné podlahu také nechat naimpregnovat, což jí zajistí výrazně dlouhodobější čistotu.

Doufám, že tímto jsem kvality úklidové firmy A SERVIS LIPKA důkladně vylíčil, zároveň vyjádřil svou spokojenost s ní.