35886403 - carpet

Dejte starému koberci ještě šanci a nechejte ho vyčistit

Před nedávnem jsem se rozhodl investovat peníze a koupil si byt. Předchozí majitelka mi ho prodávala s menší slevou, protože měla sklepní kóji plnou starých věcí, které jsem se zavázal zlikvidovat místo ní. Při vyklízení jsem narazil i na dobře zachovalý a pěkný koberec. Nechtělo se mi ho vyhazovat, docela se mi líbil a mohl se mi hodit. Bylo ho ale nutné nechat vyčistit.

Sám jsem se do toho pouštět nechtěl. Kdybych se ho snažil vyčistit ručně, zabralo by mi to příliš mnoho času, výsledek by stejně nestál za moc a ještě bych možná poškodil vlákna. Lepší bylo objednat si firmu, která se čištěním koberců zabývá. Ale která by mohla být ta pravá? Prostudoval jsem si spoustu článků na internetu a už jsem se pomalu začal v problematice orientovat. Vypadalo to, že dobrého výsledku se dá docílit čištěním strojovou metodou.

Mezi firmami, které nabízejí strojové čištění, mě nejvíce oslovila firma A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 2. Na svých stránkách srozumitelně a přehledně popisovala postup práce. Hodnocení, která jsem našel, zněla velice pozitivně.

Do A SERVISU jsem zavolal a domluvil se na všem potřebném.  Přesně v termínu podle předchozí domluvy pak přijeli zaměstnanci firmy. Přivezli si s sebou potřebné stroje a bez zbytečných průtahů se dali do čištění. Postupovali tak, jak to bylo popsané na internetu. Na koberec nanesli kosmetiku, kotoučovým strojem ji zapracovali do struktury koberce a nechali ji působit. Na závěr koberec vyluxovali extra silným vysavačem, který odstranil přípravek i nečistoty.

Koberec po vyčištění opravdu prokoukl. Ani jsem nepředpokládal, že by čištění mohlo dopadnout až tak dobře. Barvy teď byly výrazné a vlasy koberce načechrané. S výkonem A SERVISU jsem byl stoprocentně spokojený a rozhodně ho doporučuji všem ostatním.

Mytí střešních oken, zimních zahrad, skleníků, atrií. Výškové práce Praha 2

Každý z nás má v úklidových činnostech takové, které mu nevadí nebo ho i baví a ty, které bytostně nesnáší. A jestli něco nesnáším já, tak je to mytí oken. Takže jsem tuto činnost s velkou láskou přenechala manželovi. Jenže za rok už to začalo lézt krkem i jemu, takže jsme si řekli, že to přenecháme úklidové firmě. Hledali jsme někoho, kdo by měl dobré reference, až nám naše sousedka mimoděk doporučila klidovou firmu A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha 2, čištění fasád, výškové práce, že ona si od ní nechává mýt okna a čistit podlahy a je s touto firmou moc spokojená. Takže jsme si řekli, že ji taky zkusíme.

24365034 - woman cleaning glass outdoor with a yellow cloth

Dobrý dojem na mě její pracovníci udělali už po telefonu, když jsme všechno domlouvali, protože byli opravdu vstřícní a hned nám nabídli termín a rychle poslali i návrh finančního plánu. A výsledek? Šli jsme sousedce darovat láhev vína za její skvělé doporučení. Všechna okna byla perfektně vyčištěná a lekla se. Potom jsme si nechali nanést GLP Nano-Impregnaci na sklo, po které by se okna neměla tolik špinit. A skutečně nešpiní, okna nám vydržela čistá opravdu dlouho, protože prach a nečistoty vždycky stačilo smýt proudem vody.

Tímto bych chtěla službu mytí oken Praha všem doporučit, protože A SERVIS je fakt kvalitní firma, na kterou se budu určitě ráda znovu obracet. Kvalitu jejích služeb si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsme se vlastně našli i my. Určitě je na mytí oken tou pravou volbou. Měnit určitě nebudeme.