Tohle snadné bělení zubů zvládnete i Vy!

Krásný úsměv můžete mít i Vy a to i přesto, že možná nemáte úplně dokonale bílé zuby. Naštěstí je bělení zubů v dnešní době již velmi účinnou, levnou a efektivní metodou úpravy vzhledu. A zvládnete ho klidně i sami doma!

Přichází revoluční šetrné bělení zubů pomocí metody White Pearl s patnáctiletou tradicí a více než 100 000 spokojenými zákazníky. Na vlastní kůži se přesvědčíte, že mít zdravé a krásné zuby není žádný problém! Speciálně vyvinutý stomatologický gel propůjčí vašim zubům bílou barvu až po dobu dvou let a díky absenci abrazivních látek ho mohou používat i lidé s citlivými zuby. Naopak účinné výtažky ze tří léčivých rostlin (heřmánku, granátového jablka a aloe vera) zuby posílí a pečují i o zdraví dásní.

 belicisystem138

Účinné bělení zubů i v domácích podmínkách

Bělení za pomoci systému White Pearl je jednoduché, bezbolestné a především jednorázové a díky snadné aplikaci si s ním poradí úplně každý. Inovace v procesu bělení nyní umožňují bělit zuby i během spánku a docílit tak rychlejších a trvalejších výsledků.

nanocare_whitening

Oblíbená sada White Pearl je k dostání ve všech dobře zásobovaný drogeriích (Rossmann, Teta a DM) a obsahuje účinný stomatologický gel vyvinutý odborníky v USA a sadu čtyř aplikátorů, které lze jednoduše vytvarovat podle chrupu a používat opakovaně. Mezi zákaznicky oblíbené produkty patří i bělicí pera White Pearl.

Náš tip: Všechny produkty systému White Pearl můžete rychle a pohodlně zakoupit v e-shopu www.krasnyusmev.cz, kde navíc při nákupu nad 500 Kč neplatíte poštovné ani balné. Internetové ceny jsou navíc vždy výhodnější, než ty v kamenných obchodech.

hp_system_beleni_zubu

Bělicí sada, která obsahuje 130 ml stomatologického gelu a čtyři aplikátory je k dostání za pouhých 749 Kč. A praktický set 3 bělicích per můžete pořídit již za 399 Kč. Věříme, že máte hodně důvodů ke krásnému úsměvu a také přejeme vám ten nejkrásnější úsměv s White Pearl!

Náš tip: Doporučeno zákazníky. Sledujte kanál facebok White Pearl, nebo navštivte server Heureka.cz, kde se White Pearl drží dlouhodobě jako TOP 1 v bělení zubů.