Designové osvětlení Eyeball

Při nákupu osvětlení se mnoho lidí obrací k obrovským nákupním centrum s nábytkářským zbožím, které mimo jiné nabízejí i rozsáhlé galerie lampiček, svítidel a v neposlední řadě i lustrů. Jediné, co v takových obchodních centrech naleznete je nízká cena, která je vykoupena nízkou kvalitou, takřka žádnou životností a rovněž neunikátním vzhledem. Pokud se chcete od ostatních interiérů odlišit a naopak inspirovat ostatní, navštivte internetové stránky ráj svítidel, kde naleznete senzační designové lampičky v modelové řadě Eyeball v chromovém provedení. Na tomto produktu je krásně vidět, že i tak obyčejná lampička se dá vytvořit zcela neobyčejným způsobem.

Designová lampička EU 8580CC

Designová lampička EU 8580CC je vytvořena v oblíbeném chromovém provedení. Již na první pohled si nejde nepovšimnout jejího netradičního lesku. Je doplněna kulatým stínidlem, které se dá otočit do všech světových stran a kolem své osy. Spínač je umístěn přímo na kabelu.

Designové světlo tohoto typu je určeno výhradně do interiéru. Velkou výhodou je fakt, že se tento model světla dá skvěle kombinovat s ostatními typy osvětlení ve stejné řadě Eyeball. Vytvořte si tak jedinečný interiérový koncept.

Bodové svítidlo Eyeball

Tento model chromového designového osvětlení je vhodný do moderních interiérů. Dá se krásně kombinovat s ostatními světly ve stejné modelové řadě Eyeball. Chromové světlo oceníte v prostorech, kde je zapotřebí osvětlit jednotlivé části.

Všechny kulatá stínidla jsou samozřejmě plně otočná kolem své osy. Vyzkoušejte si pohrát s myšlenkou, kdy v jedné místnosti skloubíte harmonickou kompozici svítidel z modelové řady Eyeball. Vytvořte si senzační atmosféru, kterou vám bude každý závidět. Navštivte internetový portál Ráj svítidel ještě dnes.