Celní služby k nezaplacení

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Dokonce nezáleží ani na tom, zda jste na trhu úplně novou společností, či zkušeným lídrem. Každý podnikatelský záměr týkající se přepravy materiálu, zboží nebo produktů do zahraničí a naopak se potýká s nepříjemným byrokratickým přístupem ze strany úřadů. Celní služby jsou hodně komplikovanou problematikou, kde je těžké držet krok se změnami v zákonech. Každým rokem se zde objevují úplně nové povinnosti a požadavky. V případě, že se v těchto vodách nevyznáte, můžete se dostat do složité situace, která by mohla celou transakci či přepravu časově prodloužit. Jedná se o doslova nekonečnou administrativu za současné přítomnosti jazykové bariéry. Přenechte všechny starosti na zkušenou společnost JK Sped.

 

Obchodování v EU Intrastat

Jakýkoliv pohyb zboží v rámci obchodování v EU je evidován důmyslným systémem pro sběr dat formou statistických výkazů. Tento systém se nazývá INTRASTAT. Jako právnická, ale i jako fyzická osoba máte ze zákona povinnost tyto data prostřednictvím statistického hlášení INTRASTAT vykazovat.

Tedy za předpokladu, že překročíte asimilační práh. Tím je myšlen součet fakturovaných částek. Společnost nabízí celní služby i v této oblasti. Nemusíte se tak ve spojitosti s povinnostmi vůči vykazování s INTRASTATEM vůbec o nic starat. Podnikejte a všechny ostatní potíže přenechte na JK Sped