24365034 - woman cleaning glass outdoor with a yellow cloth

Díky službě „Mytí oken, výškové práce Brno“ už špinavá okna neřeším

Na našem novém domě jsme měli okna velmi špinavá, bylo totiž po stavbě. Spousta prachu, hlíny, malty a místy i lepidlo nebo silikon. Bála jsem se, že běžným mytím bych tyto neřesti po stavbě z oken asi nedostala a že budou poškrábaná. Na internetu jsme s manželem hledali nějakou firmu, která myje okna i po stavbě a projížděli všechna možná fóra a diskuze, která se tomuto tématu věnovala.

Našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno. Samozřejmě nás zajímala také cena, která byla sice o něco vyšší, ale zhledem k jejich výborným referencím jsme se i tak rozhodli tuto firmu vyzkoušet a hned jsme ji kontaktovali. Po domluvě k nám za pět dní přijeli tři pracovníci této firmy a okna perfektně vyčistili a umyli za necelé čtyři hodiny. Jejich rychlá práce nás naprosto ohromila.

Když jsme s manželem hledali na oknech nedostatky špatného umytí, nic jsme nenašli a to jsme se opravdu snažili. Okna jsou po jejich umytí krásně čistá bez šmouh, lesknou se a  i rámy s parapety umyli pečlivě. A hlavně bez škrábanců. Nově dodávaná okna mají na svém povrchu jemně pokovenou vrstvu, která je bohužel citlivá na hrubší zacházení.

Jestli můžu poradit vám všem ostatním, kteří využíváte úklidovou firmu a nejste s ní spokojeni, obraťte se na tuto úklidovou společnost, kde za sebe předně doporučuji službu mytí oken Brno od A SERVISU. Tuto službu jsem sama vyzkoušela. Jsem přesvědčena, že splní všechny vaše požadavky a budete s ní maximálně spokojeni. Důkazem jejich skvělého servisu je i řada pozitivních ohlasů na internetu.

Jak na plíseň v domě? Už víme! Likvidace, čištění a sanace plísně Brno

Vlastníme menší chatu, moc často ji ale nenavštěvujeme. Když jsme se ji nedávno rozhodli navštívit, překvapilo nás, na co jsme narazili. Do chaty střechou nejspíš zateklo a teď celá jedna stěna začala plesnivět. Byli jsme vcelku vyděšení. Nevěděli jsme, čím by se dalo dřevo vyčistit, aniž bychom jej poškodili. Nemohli jsme takto v chatě trávit plánované prázdniny, což nás velmi zklamalo.

Nehodlali jsme to ale vzdát jen tak bez boje. Hned jsme se pokusili připojit na internet. A když se to konečně podařilo, byl už stejně večer a my se rozhodli teda alespoň na jednu noc zůstat. V pokoji s plísní jsme přece spát nemuseli. Ale ještě ten večer se nám podařilo najít firmu, která vypadala hodně nadějně. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, čištění, sanace, plísně Brno, by nám pomoct mohla, řekli jsme si. Další ráno jsme hned volali na uvedené číslo.

1518739 - mold and water damage from basement leak

Vylíčili jsme závažnost naší situace a udivilo nás jejich rozhodnutí, že k nám někoho pošlou ještě ten den. K večeru jsme mohli očekávat pomoc. Bylo skvělé, že firma byla schopná nám pomoct tak brzy, to jsme ani nečekali. Pracovník A SERVISU natřel zeď speciálním nátěrem proti plísním, který očividně bezchybně funguje i na dřevo. Plíseň byla pryč a po jejím zápachu byla taky veta. Nátěr navíc nepůsobil nějak nepříjemně na čich a nemuselo se tak větrat. Nebyl ani okolí závadný, takže jsme se o své prázdniny na chatě mohli přestat bát a začít slavit.

Bylo úžasné, jak si úklidová firma A SERVIS dokázala s naším problémem poradit. Báli jsme se, že by plíseň mohla na dřevě napáchat i nějaké škody, ale nestalo se. Byli jsme zachráněni A SERVISEM.