CCC_349Kc_4

Disney na návštěvě v CCC Boty

Udělejte vašim dětem radost a dopřejte jim možnost nosit na sobě jejich oblíbené filmové postavičky. Micky Mouse a jeho přátelé, princezny, závodní auta nebo třeba zahradní kouzelníci zamířili tuto sezónu do prodejen CCC Boty.

 

 

 

Nová originální kolekce CCC se zaměřila na děti a připravila širokou škálu bot s motivem Disney v nejrůznějších barvách a vzorech.Děti si mohou vybrat různobarevné tenisky, šněrované nebo na suchý zip, které po ránu ušetří čas. Pro rozverné rošťáky jsou ideální modely se vzory z filmu Auta.

CCC_349Kc_4     CCC_399Kc_3

Malým dámám zase skvěle padnou boty s oblíbenou Disney postavičkou Minnie Mouse. V letním počasí děti ocení kvalitní otevřené sandálky různobarevných motivů. Navíc velkosti některých bot začínají již od čísla dvacet, takže novou kolekci obují i ti nejmenší.

 

CCC_499Kc_1     CCC_599Kc_2

 

Pro děti je samozřejmě důležitá také kvalita bot, proto jsou všechny modely velmi lehké a nezatěžují dětské nožky. Zároveň jsou přitom i velice pohodlné, měkké a prodyšné s elastickou podrážkou, zajišťující komfortní chůzi. Pořiďte vašim dětem boty s hravými dětskými motivy, které pro ně bude radost nosit.

Více na www.ccc.eu/cz