71003

Účinná pomoc proti zácpě nese jméno REGULA

Znáte ten nepříjemný pocit nafouklého břicha a bolesti v něm, ale nic s tím nejde dělat? Že jste již zkusili vše, co je na trhu, ale stále bez výsledků? Pokud máte se zácpou stále problémy, potom jste určitě ještě nevyzkoušeli speciální přípravky REGULA. Uvolní střeva přirozeným způsobem, bez vzniku typických křečí, které znáte z klasických projímacích prostředků.

 

Pomoci můžou kostičky, tablety nebo sypký prášek

Pod značkou REGULA se skrývají tři účinné přípravky, které vám uleví vám téměř okamžitě a velmi efektivně.

REGULA kostičky pro individuální dávkování

Prvním přípravkem jsou REGULA kostičky, které mají přírodní složení. Obsahují například reveň, fíky, datle a tamaryšek. Neobsahují sennu ani krušinu a žádná barviva ani konzervační látky. Kostičky jsou vyrobené z měkkého ovoce, a proto se snadno dělí. Vy si tak sami můžete určit dávku, kterou potřebuejte. Kostičky zpravidelňují také fungování líného střeva.

 

 

71003

 

Sypký prášek s velmi účinnou směsí švýcarských bylin

Pod značkou REGULA se skrývá také velmi jemný prášek, který je vyrobený ze směsi švýcarských bylin. Obsahuje například mátu, lékořici, máčku nebo sléz a na rozdíl od kostiček také sennu.  Stačí málo – ¼ až celou lžičku denně – zapít vodou. Jeho užívání je velmi pohodlné, protože se nedělá žádný nálev.

 

sms

 

Spolehlivé tablety

Projímavé účinky mají i tablety REGULA. Ty obsahují také speciální směs bylin stejně jako sypký prášek. S nimi máte dávkování pod kontrolou. Pro zlepšení funkce vašich střev stačí spolknout 1-2 tabletky denně před spaním a zapít vodou.

 

 

tablet

 

Ulevte svým střevům. Všechny výrobky značky REGULA najdete na www.bellitia.cz.