Dlouhé chvíle u hřejivého ohně, krátké u čištění krbu

Užívat si výhody hřejivých kamen a příjemné atmosféry vykouzlené plápolajícími plamínky v krbu je tak snadné. Stejně jako následné odstraňování popela. Tedy pokud máte správného pomocníka.

Příjemné teplo, hřejivá atmosféra a zvuky praskajícího ohně. To vše nám dělá v zimě dobře na těle i na duši. O příjemné teplo se vždy postarají kamna a o tu správnou romantiku zase krby či krbová kamna, díky kterým můžeme světlo mihotajících plamenů sledovat.

Proto, aby chvíle doma byly stále útulně hřejivé, musíme stále dbát také na to, aby kamna i krby správně fungovaly.  Proto je pravidelně musíme vyčistit.

Na to existuje speciální pomocník, který je přímo ideální na vysávání popela. Narozdíl od běžného vysavače má k takové činnosti uzpůsobenou a ohnivzdornou nejen sběrnou nádobu, ale i ostatní příslušenství včetně sací hadice. Nepřekvapí ho ani schovaný horký uhlík, takže se díky němu snadno vyhneme nemalým nepříjemnostem.

 

Vysavač na popel a suché nečistoty

Pro vysávání popela, ale i dalších suchých nečistot je vysavač Kärcher AD 4 Premium přímo stvořen. Integrovaný výfukový filtr nevypustí žádné nečistoty ven a odfiltruje i malé částice prachu. Když během vysávání zmáčknete tlačítko čištění filtru, odstraníte z něj nánosy nečistot, a ještě tím zvýšíte sací výkon. Celá sběrná nádoba je kovová a má praktickou rukojeť, která umožňuje pohodlné vysypání nečistot, aniž byste se ušpinili. Z kovu je vyrobena i hubice a hadice, která má navíc horní vrstvu z PVC. Odolný materiál zajišťuje maximální bezpečnost vám i vaší domácnosti. Veškeré příslušenství je uloženo přímo na vysavači, vždy po ruce a připraveno k použití, kdy a kde je zrovna potřeba.

Podívejte se, jak je úklid popela s tímto vysavačem snadný

Vysavač využijete nejen na vysávání popela, ale i jinde v domácnosti, kde je potřeba vysát suché či hrubé nečistoty – dílna, kůlna, sklep, garáž apod. Během léta ho stejně dobře zúročíte při čištění venkovního grilu.

Více informací o vysavači na popel, ale i jiných pomocníků pro udržení domácnosti v čistotě, naleznete na www.karcher.cz