37965942 - window curtain

Dobře fungující firma na mytí a čištění oken, fasád. Nano impregnace, výškové práce Praha 8

Ráda bych se s vámi podělila o výbornou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.čištění, výškové práce, okna, fasády Praha 8. Mám na starosti údržbu naší budovy a vždy jsem měla problém najít kvalitní úklidovou firmu na mytí oken. Vystřídalo se jich u nás snad sedm nebo osm, ale buď vůbec nedodržovaly termíny nebo okna špatně umyly. Prostě jedno s druhým. Najít spolehlivou firmu mi přišlo jako sci-fi.

Už jsem byla opravdu zoufalá, tak jsem hledala pomoc u známých. Kamarád mi poradil právě firmu A SERVIS, která jim doma uklízí. Firmu jsem ještě neznala, tak jsem vůbec neváhala si její služby objednat. Za pokus přece nic nedám.

Zaměstnanci dorazili následující týden dokonce ve smluvený čas, už z toho jsem byla mile překvapená. Ihned se pustili do mytí. Nejprve okna zbavili všech nečistot pomocí rozmýváku a následně vše setřeli gumovou stěrkou. Finální leštění prováděli pouze na sucho bavlněnou utěrkou, to jsem u žádné jiné firmy ještě neviděla. Výsledek byl perfektní, okna jen zářila. Žádná firma nám takhle dobře okna ještě neumyla.

Hned jsem se s jejími pracovníky domluvila na pravidelných mycích cyklech, spolehlivé firmy se jen tak nevzdám. Jsem strašně vděčná, že jsem narazila právě na ni. Konečně mám o starost méně a mám čas se věnovat důležitějším věcem. Pokud jste stejně bezradní, jako jsem byla já nebo jenom váháte, kterou úklidovou firmu zvolit, radím vám volejte A SERVIS a vaše okna se budou lesknout jako nikdy dřív. A hlavně, na její pracovníky se můžete opravdu spolehnout. Dochvilnost a preciznost je jejich druhé jméno.

Strojové, chemické čištění koberců a čalounění v Praze 8.

Bylo před svátky a měla jsem před sebou doma ještě spoustu práce. Jelikož mám náročné zaměstnání i bez toho, aniž bych doma pobíhala s hadrem a vysavačem od rána do večera, rozhodla jsem se, že si povolám na pomoc úklidovou firmu.

Do našeho obchodu jezdí pravidelně uklízet A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění čalounění, koberců Praha 8. Podívala jsem se na její stránky a překvapilo mě, kolik věcí firma zajišťuje. Kromě mytí oken, voskování podlah a hloubkového čištění koberců se specializuje i na odstraňovaní graffiti.

Graffiti na domě mě naštěstí zatím netrápilo, ale za to jsem potřebovala nutně vyčistit náš koberec v obýváku. Zavolala jsem A SERVIS a domluvila si s nimi termín na další týden. Pánové přijeli v daný termín a čas tak, jak je u nich zvykem. Je příjemné vidět, že ještě existují spolehliví pracovníci, kteří jsou navíc ochotní a milí a netráví víc času venku s cigaretou než při práci.

47512915 - guest room eclectic style, 3d images

Přivezli si s sebou dva velké stroje. Prvním, kotoučovým strojem za pomoci chemie koberec vyčistili. K čištění používají chemii Bosch, která je dezinfekční a likviduje roztoče a alergeny. Čištěním se vytvořila na koberci pěna, ve které ulpěla všechna špína. Tyto nečistoty potom pánové vysáli turbo vysavačem. Celý byt byl ve výsledku provoněný a koberec úžasně prokoukl.

Jak jsme s firmou spokojeni v zaměstnání, tak jsem s nimi byla spokojená i já doma. Vím, že když budu potřebovat, mohu se na ně kdykoliv obrátit, že jsou spolehliví a vždy odvedou dobrou práci. Doporučuji!