46415300 - scandinavian lounge room design. simple table on thick pile carpet in front of cosmic latte sofa with colored pillows. 3d render

Renovace koberců, čištění fleků a skvrn. Kartáčové tepování Praha 3

Jeden páteční večer jsme se já, můj manžel a náš syn Tomáš dívali na film. Takové páteční večery máme totiž nejraději. Jen tak si totiž odpočineme od všech pracovních nebo školních povinností a načerpáme sílu na víkend. Manžel poslal syna do kuchyně, aby mu donesl pivo. Ten mu chtěl prokázat až tak velkou laskavost, že mu láhev otevřel a pivo nalil do sklenice. Když ji pak nesl do obýváku, tak zakopl o práh a sklenici vylil na koberec. Manžel moc nadšený nebyl. Znamenalo to pro něj, že už bude ten večer bez piva. Pro mě to znamenalo jediné, a to zvednout se z gauče a koberec alespoň trochu vyčistit, jinak bude další den nepříjemně páchnout. Vůbec se mi do toho nechtělo, navíc jsem neměla ani potřebné čistící prostředky. Musela jsem zajít k sousedce. Ta se na mě koukala jak na blázna, když jsem ji v pátek večer prosila o nějaký prostředek na čištění koberců. Koberec jsem od nejhoršího sice vyčistila, ale pořád to nebylo ono.

V pondělí ráno jsem se kolegyň v práci u kafe ptala, jestli nemají kontakt na nějakou spolehlivou a profesionální firmu na čištění koberců. Jedna z nich mi řekla, že si její tchýně nechávala nedávno vyčistit koberce a byla z nich ještě dlouhou dobu nadšená. Sama kolegyně uznala, že její koberce po čištění vypadají jako právě koupené. Ještě ten den jsem tedy volala do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Praha 3 a domluvila si termín čištění. Ve stanoveném termínu přijeli pracovníci firmy a koberec v obýváku vyčistili strojovou metodou, ke které je potřeba kotoučový stroj, účinná a dezinfekční chemie, která koberec jako bonus i krásně provoní a průmyslový vysavač, díky kterému je koberec téměř suchý.

Náš koberec vyčistili naprosto precizně. Vůbec jsem se nedivila, že tchyně mé kolegyně o A SERVISU tak básnila. Já jí můžu jedině dát za pravdu. Pokud i vy potřebujete vyčistit koberce, tak kontaktujte firmu A SERVIS. Máte mé víc než vřelé doporučení.

Plesnivé zateplené fasády, jak řešit likvidaci a odstranění plísně? Dezinfekce, sanace Praha

Rád bych pomocí webu sdělil své zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce Praha, sanace, likvidace plísně, která provádí likvidace plísní. Nabízí komplexní službu na odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a aplikuje protiplísňový nátěr LSG Praha.

Před třemi lety jsme nechali dělat zateplení a novou fasádu na našem starším domku, který je v centru Prahy. Na severní straně domu se nám začala tvořit plíseň a bohužel se objevila i v pokoji, který je právě u této zdi. Hledal jsem řešení, jak plíseň odstranit a došel jsem k závěru, že tuto práci přeci jen přenechám nějaké úklidové společnosti. Plísně doma to je velký problém a nemluvě o tom, že máme malé dítě, které potom dýchá uvolněné spory. Proto jsem se pustil do hledání firmy a pár jsem jich našel, ale pak bylo na řadě rozhodnutí, kterou si vybrat. Začal jsem číst články, kde lidi psali o jejich zkušenostech a pokoušel se podle nich rozhodnout.

23120377 - mold in apartment

Po dlouhém uvažování jsem oslovil firmu A SERVIS, se kterou jsem prokonzultoval problém s plísní na našem domě. Domluvili jsme se na druhý den, kdy její pracovníci opravdu přijeli a dali se hned do práce. Nejdříve všechna plísní postižená místa důkladně oškrábali, vyčistili a pak použili fasádní barvu, kterou si předem nechali namíchat. V pokojích odstranili plíseň za pomocí odsávače bez prášení a jakéhokoliv znečištění. Zdi potom také přetřeli malířskou barvou. Když vše důkladně proschlo, tak zdi ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG. Jsem s touto firmou velmi spokojen a v budoucnu rozhodně neplánuji obracet se na někoho jiného.