Dokonalý účes jediným pohybem

Dlouhé vlasy, hustá hříva, bohatý účes a dokonalá barva vlasů – to je sen každé ženy. Bohužel, ne každé z nás byly naděleny husté kadeře a tak si k perfektnímu účesu musíme chytře pomoci. Jak vykouzlit bohatou hřívu, schovat šediny a přidat na objemu? Změňte svůj účes a vzhled rychle a jednoduše – stačí vytvořit culík!

 

Vyberte si barvu i styl

Vyzkoušela jste naplétání vlasů, ale výsledkem byl pouze dočasný efekt, který vystřídaly poničené vlasy a ztráta objemu? Pak se podívejte na nejšetrnější metodu, která vlasy nezničí a během okamžiku dodá objem. Toužíte-li i vy po dlouhých a hustých vlasech, zamilujete si příčesek, který je vyroben z 100% lidských vlasů nejvyšší kvality. Vybrat si můžete požadovanou délku, barvu vlasů anebo kombinovat prameny tak, abyste dosáhla efektu melíru.

Jak to funguje?

Přičesek cop nebo culík se připevňuje pomocí speciálních pinet, které jsou již nachystány na vlasech a perfektně drží, a vaše vlasy se zasunou dovnitř copu do připravené síťky. Aplikace vám nezabere více než dvě minuty a zvládnete ji v pohodlí svého domova, tudíž vám odpadnou předražené návštěvy kadeřnických salonů. Hotový cop či culík můžete například omotat pramenem z copu nebo jakkoliv dále upravovat. Takto zahuštěné vlasy můžete kdykoliv sundat, upravit a vlasy nabarvit. Kvalitní lidské vlasy nekrepatí a můžete je umýt šamponem i vysoušet fenem. Finální úprava je pouze na vás – vsadíte na neposedný ohon s rozevlátým culíkem nebo dáte přednost uhlazenému looku francouzského typu?

 

Přesvědčte se na vlastní vlasy

Tato šetrná metoda prodlužování si okamžitě získá vaše sympatie. Vaše vlasy nebudou jinak poškozovány a vy budete moci svůj účes kdykoliv změnit. Chtějte od svého účesu víc a nesmiřujte se s kompromisy! Ať už budete mít chuť udělat si na hlavě culík nebo dlouhý okouzlující cop, s příčesky to zvládnete sama ráno před zrcadlem, i když zaspíte do práce. Měňte svou image podle libosti – vaše nové vlasy budou důkazem, že máte styl.