Vyběhni ještě dnes! Připrav se s námi na podzimní sezónu.

Podzim přeje běhu! Léto s úmornými vedry, ve kterých je nebezpečné běhat a sportovat, je za námi a my se můžeme konečně těšit na příjemné běhání. Patříte mezi běžecké nadšence? Nebo nevěřícně kroutíte hlavou nad všemi těmi „blázny“, kteří kolem vás pobíhají? Chcete s během začít, ale neustále to oddalujete? Náš tým z www.total-store.cz  se v měsíci září podrobil „průzkumu“ a poctivě minimálně 3x týdně běhal. Nyní jsme pro vás sestavili top 5, co nám pozitivního běh přinesl. Souhlasíte s námi?

1. Stop bacilům a nemocem

Je vědecky potvrzeno, že běháním posilujeme naši imunitu a bacily si na nás nepřijdou! Pravidelným běháním snižujeme riziko výskytu šedého zákalu, posilujeme svaly i kosti. Nejsme žádní „vědátoři“, ale během našeho experimentu nikdo nechytl chřipku ani angínu. Dokonce ani chlapy nepostihla závažná nemoc „rýmečka“.

2. Uvolnění a relax

I ti největší mrzouti uznají, že běh je skvělý způsob pro uvolnění po práci, škole a snadná cesta, jak se zrelaxovat. Ten pocit, kdy můžete sledovat přírodu kolem vás, dýchat čerstvý vzduch a soustředit se na své myšlenky nebo poslouchat hudbu, je prostě k nezaplacení.

3. Pevná a štíhlá postava

Nebudeme tvrdit, že nám pevná a okouzlující postava spadla z čista jasna do klína. Jsou mezi námi i tací, kteří prostě mají trochu bříško a větší zadeček. Běhání je snadná a jednoduchá cesta, jak se zbavit pár přebytečných kil a zpevnit svoji postavu. Člověk téměř ihned vidí výsledky. To ho navíc donutí i ke změně potravy. Vsaďte se, že po pár dnech začnete hledat články o správné a zdravé stravě.

vyběhni 34. Od teď spíme jako miminka

Pozdní běh k večeru je perfektním pomocníkem při usínání. Tělo se krásně uvolní a příjemně unaví. Problémy s usínáním se vám vyhnou obloukem.

5. Je to zadarmo

Na běh nepotřebujete žádnou drahou permanentku nebo měsíční předplatné. Nikdo vás po cestě nezastaví a „nezkasíruje“. Běhejte kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv.

 

Jak a v čem začít běhat?

Pokud jste ostřílení běžci, tak patříte mezi ty, kteří si řeknou, že prostě jdou a vyběhnou. To jste šťastlivci! Jsou tu však tací, kteří potřebují trochu popostrčit a poradit. Základ je se trochu vyhecovat, vyburcovat, stanovit si nějaké cíle a uvědomit si, jak je běhání pro nás prospěšné. Někdy pomůže motivační video, kamarád/ka, menší džíny a rozhodně stylová a funkční výbava .

Funkční a zároveň i stylové oblečení a obuv je základem parádního běhu. Profíkem na běh je rozhodně adidas, Nike, Puma a Reebok. Jedná se o sportovní značky, které v sobě kombinují funkční technologie, stylový design i střihy.

Běžecké oblečení

Je před námi podzim, který je jako stvořený na běhání. Letní oblečení už schovejte do skříně a sáhněte po delších nohavicích, funkčních tričkách, mikin a nezapomínejte ani na větrovku. Otužilci volí šortky. Funkční technologie vás udrží v suchu, teple, zabrání průniku větru, zpevní vaše svalstvo a podpoří každý váš pohyb. Inspirujte se naším běžeckým adidas modelem pro ženy a muže.

vyběhni 2

 

Běžecká obuv

Značka adidas přichází s revoluční běžeckou obuví Ultra Boost. Technologie Boost poskytuje perfektní odpružení a tím největší energetickou návratnost. Jedinečná buněčná struktura podrážky BOOST zaručuje díky tisícům energetických kapslí z termoplastického materiálu dokonalý běžecký zážitek. Při došlapu se kapsle stlačí a při odrazu vrátí stlačenou energii. Ultra Boost je v provedení pro ženy i muže

K dalším adidas běžcům patří kolekce adiZero, Supernova, Responce, Stability nebo adiStar.

Od Nike zvolte třeba Nike Free 5.0, které jsou velmi lehké, prodyšné a neskutečně pohodlné. Budete se v nich cítit opravdu „free“

Ať už zvolíte adidas, Nike, Puma nebo Reebok, vždy o vás bude maximálně postaráno. Nevíte-li si rady při volbě běžecké výbavy, neváhejte kontaktovat e-shop www.total-store.cz přes e-mail, chat nebo telefon. Udělejte ten první krok! Vyběhněte!