Domácí masáž může být efektivní! Jak na to?

Hlavním cílem každé masáže je ulevit od bolesti. Nejčastěji se masáže využívají k uvolnění ztuhlého svalstva a také k odstranění nepříjemné bolesti kloubů. Jestliže máte podobné problémy trápí i vás, potom jistě dobře víte, jak dobře provedená masáž dokáže pomoci. Máme pro vás tip – za masážemi už nemusíte chodit do předražených salonů. Dobrou masáž si totiž můžete dopřát i v pohodlí vašeho domova. Stačí si jen pořídit správné pomocníky. Základem je masážní gel…

 

 

 

Rostlinné extrakty zvyšují účinek masáže

Výběr gelu je pro efekt masáže tím nejdůležitějším. Výběr masážního gelu není radno podcenit. Nejlepších výsledků dosahují masážní gely, které obsahují rostlinné extrakty. Přírodní látky totiž dokáží účinně pomoci od bolesti a navodit pocit uvolnění. Mohou pomoci i od zánětlivých procesů, například i od artritidy nebo zánětů kosterních svalů.

 

Masážní gely jsou dostupné pro každého

Se zajímavou nabídkou masážních gelů přichází na trh český výrobce prvotřídní přírodní kosmetiky – společnost Irel. V jejich sortimentu najdete různé druhy masážních gelů s přírodním složením. V nabídce je například masážní gel s ostropestřcem. Ten pomáhá od bolesti namožených svalů a kloubů. Má také pozitivní vliv na projevy artritidy. Tento gel osahuje komplex látek z ostropestřcového oleje a extrakt ze semen ostropestřce, které mají  silné antioxidační účinky. Mezi top produkty patří masážní gel s kostivalem a kaštanem. Tento gel působí příznivě na regeneraci kloubů v zánětlivém nebo ponámahovém stavu. Dokáže tlumit projevy zánětu a zklidňuje ošetřená místa. Díky obsahu přírodních výtažků přispívá k obnovení žádoucího prokrvení pokožky.

 

Tyto a další účinné masážní gely spolu s dalšími přípravky přírodní kosmetiky najdete na www.irel.eu