Dárky pro milovníky automobilů

Máte doma milovníka automobilů? Potom máte velké štěstí – tedy v případě, pokud si zrovna lámete hlavu s tím, čím ho překvapit. V současné době je totiž možné téměř cokoliv. Zážitková agentura ESENNCE.cz připravila hned několik zajímavých zážitků. Inspirujte se…

 

 

 

Jízda, kterou by jinak nezažil

Každého milovníka automobilů jistě potěší zážitek v jeho vysněném voze – projížďka ve Ferrari. Snad každý muž obdivuje krásu a luxus vozů Ferrari, tak proč jim jejich sen nesplnit. Můžete koupit speciální balíček, který obsahuje jízdu opravdovým Ferrari na závodním okruhu nedaleko Příbrami, konkrétně u letiště Dlouhá Lhota. Vzpomínku na tento den mu připomene foto z jízdy a z vozidla, kterou během dne získá. Objednat můžete i zážitek jízda Hummerem. Váš milovník jízdy si vyzkouší například své schopnosti řídit Hummer v náročném terénu. V ceně těchto speciálních jízd je i možnost svezení spolujezdce, takže si jedinečný zážitek můžete užít společně. ESENNCE.cz nabízí i možnost pronajmout si vůz Hummer na 12 hodin.

 

Škola smyku jako ideální volba

Jestliže chcete zábavný a současně i vysoce praktický dárek, můžete vašemu milovníkovi automobilů pořídit poukaz na kurz škola smyku. Podstoupit ji může ve Vysokém Mýtě, Mostě, Příbrami nebo v Sosnové. Během kurzu se naučí ovládat vozidlo při různých typech smyků, což je velmi praktické. Věřte, že s tímto dárkem rozhodně potěšíte!

 

 

Mnohem více

Zážitková agentura ESENNCE.cz nabízí ale mnohem více. V jejich nabídce jsou i speciální zážitky pro dámy nebo pro děti. Koupit zde může i wellness pobyty za velmi výhodné ceny.

Jestliže hledáte dárek, kterým zaručeně potěšíte, vsaďte na ESENNCI.cz, s dárky v podobě zážitků nemůžete udělat chybu!

 

Nabídku najdete na www.esennce.cz