Domácí pracovna jako pěst na oko? Změňte to!

Vytvořit si doma pohodlné a praktické zázemí pro práci je důležité. Po hříchu však obvykle bývá sestaveno z toho, co bylo zrovna k mání od nepoužívaného nábytku z jiných místností až po kancelářské kousky z výprodejů nebo bazarů. A takový „slepený“ kout pak působí v obývacím pokoji velmi neesteticky.

Podpořte svou domácí pohodu a útulnost rodinného hnízda ještě dřív, než se kalendář překlopí do nového roku. Vždyť krásnou a útulnou pracovnu můžete sobě nebo svým blízkým věnovat klidně a Vánoce! Alespoň najdou pod stromečkem skutečný dárek v rozměrech XXL 😉

 

Kancelářský stůl nemusí být jen masivní monstrum

Srdcem každé domácí pracovny je bezpochyby psací stůl. Z hlediska praktičnosti a zdravotních přínosů (výška, sklon apod.) ho ten obyčejný jídelní nemůže nahradit ani náhodou. Měl by být dostatečně prostorný, ale zároveň neklást na estetiku prostoru příliš velké nároky. Masivní kousky totiž dokáží svěřený kout až příliš zemitě zaplnit a domácí pracovna pak vypadá ponuře a neútulně. Pokud chcete takovému dojmu předejít, vsaďte a stoly ze světlého dřeva s tenkýma nohama nebo rovnou vzdušným podpěrným sloupkem pracovní desky.

 

Kvalitní židli vaše záda ocení

Kancelářské židle a křesla nejsou jen manažerským módním doplňkem. Naopak, ty kvalitní budou pečovat o zdraví zad a pohybového aparátu po celou dobu vašeho pracovního vytížení. Volte nejlépe ty s ergonomickými sedáky a kvalitními opěrkami pro záda i ruce. Nemusíte se omezovat jen na klasické kousky. V nabídce jsou například i balanční taburety a další speciální zdravotní židle, které zabrání tomu, abyste se po celodenním dívání do monitoru cítili ztuhlí a rozlámaní.

Proti nepořádku v bytě bojují kancelářské kontejnery

Poslední důležitou součástí home office jsou praktické a dostatečné prostorné úložné prostory. Doporučujeme zejména zásuvkové kancelářské kontejnery, které jsou k mání v mnoha provedeních. Pro maximální estetický dojem se nejvíce hodí ty dřevěné, ale chybu neuděláte ani s kovovými. Poskytují celou řadu šikovných vychytávek od uzamykatelných zásuvek přes prodloužení horní desky pro rozšíření vašeho pracovního místa.

Náš tip: Podnikáte? Dejte si své praktické vánoční dárky do nákladů. Potěšíte se a ještě navíc ušetříte!

Udělejte si radost s našimi tipy už na letošní Vánoce a změňte doposud přehlížený kout bytu v příjemně vypadající místečko, ve kterém budete rádi trávit čas. A pokud si nebudete jistí výběrem, navštivte e-shop All4.cz, kde je vše popsáno a uspořádáno tak, že si tu své favority vybere i naprostý laik. Vyzkoušejte a uvidíte.