2042_0

Dopřejte si pohodu kdykoliv jen chcete – pomůže vám P.C. 28 GEL Couval!

Chodíte často unaveni z práce? Chcete alespoň na chvilku prostě jen vypnout a uvolnit své tělo? Bolí vás svaly, klouby, šlachy nebo vazy? Máme pro vás dobrou zprávu, ulevit si můžete díky speciálnímu gelu s názvem P.C. 28 GEL Cosval s unikátním složením…

 

 

 

 

Únava a bolesti zmizí téměř okamžitě

P.C. 28 GEL Cosval je tělový gel se speciálním složením, který obsahuje výtažky hned z několika léčivých bylin současně. Tato směs bylin  má blahodárný vliv na lidskou pokožku ale i mysl. Díky P.C. 28 GEL Cosval můžete tak velmi lehce navodit pocit klidu a pohody – uvidíte, jak rychle únava zmizí.

Kombinace bylin funguje spolehlivě

P.C. 28 GEL Cosval obsahuje výtažek z arniky – ten působí protizánětlivě a pomáhá vstřebávání podlitin. Dále se v gelu vyskytuje výtažek z břízy, který napomáhá čištění a uklidňuje svalstvo, dále také výtažek ze slávky pyskaté, který přináší silné hydratační, revitalizační a zjemňující účinky.

 

2042_0

 

Všechny tyto ještě doplňuje výtažek z citronu se svými hojivými účinky, výtažek z mateřídoušky, který stimuluje a reguluje sekreci kožního mazotoku nebo také výtažek z levandule nebo z pomerančovníku, které pokožku také čistí a zjemňují. P.C. 28 GEL Cosval je zkrátka svým složením jedinečný a právě síla této kombinace vás příjemně překvapí.

Pomůže v mnoha situacích

Účinný P.C. 28 GEL Cosval je dobré použít v případě, pokud například trpíte stresem nebo únavou. Umí s nimi velmi účinně bojovat. Dále je také účinný při bolestech svalů, a to i svalů namožených po sportu, kloubů, šlach a vazů. Jak P.C. 28 GEL Cosval používat? Není to nic složitého, prostě se na chvilku sednete nebo lehnete a jemnou masáží nanesete gel na potřebné části těla. Potom ho už jen necháte působit a užijete si jeho sílu.

 

P.C. 28 GEL Cosval  najdete v internetovém obchodě na www.bellitia.cz