8201

Obnovovací balzám Sanotint přináší krásu nejen pro barvené vlasy

Vlasy jsou barvením značně poškozovány. Barvy totiž obsahují řadu chemických látek, které vlasům škodí, a proto vlasy ztrácí svůj přirozený lesk a hebkost. Vlasy také mohou kvůli barvení řídnout a třepit se. Pokud si ráda barvíte vlasy, ale zároveň chcete mít krásnou hřívu, měla byste se zajímat právě o Obnovovací balzám Sanotint…

 

 

 

 

Super účinky zaručeny

Obnovovací balzám je určený především pro pravidelnou péči o barvené vlasy, použít ho ale můžete i v případě, pokud máte vlasy poškozené i z jiného důvodu.  Obnovovací balzám Sanotint má totiž jedinečné složení, díky kterému dokáže vlasům vrátit zpět jejich přirozenou krásu, hebkost, lesk a především tolik potřebnou pevnost.

 

 

8201

Výsledky jsou viditelné již po prvním použití

Obnovovací balzám je obohacen o cenné látky. Mezi ně patří zlaté proso, které je bohaté na kyselinu křemičitou – právě ta je  extrémně důležitá pro ochranu vlasů. Obnovovací balzám Sanotint je tak pro vlasy poničené barvením ideální. Jeho velkou předností je to, že výrazné zlepšení je znatelné ihned po prvním použití. Vlasy jsou okamžitě pružné, viditelně silnější, lesklé a  lépe se i rozčesávají. Výhoda používání balzámu Sanotint je i v tom, že se nemusí oplachovat – stačí ho pouze nanést na vlasy a nechat působit. Opláchnutí se doporučuje v případě, pokud máte velmi jemné vlasy.

 

Dejte svým barveným vlasům krásu. Obnovovací balzám Sanotint najdete na www.bellitia.cz