Dopřejte si porci zážitků z pohodlí obýváku

Moderní televizory jsou už dávno něčím víc, než jen pouhým pasivním nástrojem pro sledování televizních programů. Dokáží vám nahradit chytrý telefon, notebook nebo třeba monitor pro hraní počítačových her.

Stačí jim k tomu ta správná výbava. I proto jsou jejich boční panely plné zásuvek pro LAN připojení k počítači či prostorů pro USB připojení externích disků a pamětí. A nechybí ani připojení na internet, takže si můžete porci aktuálních zpráv nebo novinek z oblíbených webů vychutnat v plném rozlišení bez nutnosti svírání mobilu či tabletu. Získáte tak volné ruce a ještě lepší zážitek.

 

Plnohodnotná zábava bez kompromisů

U televize bychom však nikdy neměli zapomínat na její hlavní funkci, kterou je bezpochyby bezchybné a kvalitní přehrávání obrazu. Široký zorný úhel, vysoký kontrast, obraz bez blikání, nízká odezva a dokonalé vykreslení barev včetně dostatečné hloubky obrazu – to jsou ideály každého filmového gurmána. A nový špičkový LED televizor LT-1900 LED A130B od slovenské značky Orava vám tohle všechno dokáže nabídnout ve velmi elegantním balení.

Navíc je opatřen moderní síťovou technologií DLNA, umožňující televizoru ničím nerušenou „komunikaci“ s kompatibilními zařízeními, zejména s okolními počítači nebo chytrými telefony. Všechny stránky, které vás zajímají, si tak můžete pohodlně prohlédnout na velké obrazovce nebo se připojit na internet přímo skrz integrovaný webový prohlížeč.

 

Pro plnohodnotnou relaxaci i ničím nerušené hraní her

A to stále není vše. Díky přívětivé LED technologii vás už nikdy nebudou bolet ze sledování televize oči. Obraz nebliká a rychle reaguje na pohyb, takže jde o televizor vhodný i ke hrání on-line her. Místo klasického večerního seriálu tak můžete uspořádat třeba rodinné závody ve skákání přes herní překážky nebo turnaj v elektronickém kulečníku. Co říkáte, nezní to dobře?